Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για Ψηφιακή Φωτογραφική


nemesis345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους σας!!

 

Παιδια θα ήθελα αν είναι εύκολο να μου παραθέσετε την γνώμη σας για ψηφιακές!!

Αυτό που θέλω πρέπει να βγάζει καλές φωτογραφίες και να μην έχει περιορισμό στο χρόνο λήψης video! Αν έχει και δυνατότητα μετατροπής σε web-cam ακόμα καλύτερα!

 

Οποιαδήποτε γνώμη θα είναι μεγάλη βοήθεια, και αν υπάρχει και κάποιο συγκριτικό ακόμα καλύτερα!

 

Thanx!!!!!!!

:-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε εδώ:http://www.steves-digicams.com/

 

Η αλήθεια είναι ότι την EasyShare την έχω βάλει στο μάτι!

Ευχαριστώ για το link, αν υπάρχει τίποτα άλλο με περισσότερο υλικό κάνε ένα post!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mallon prwta prepei na skefteis posa eura 8es na dia8eseis, an 8eleis megalo zoom, manual ru8miseis klp.. Apopsi mou to webcam mhn to valeis sthn zugaria ths epiloghs sou. Egw pantws eimai polu euxaristhmenos me thn canon powershot a610 pou exw edw kai ena xrono sxedon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Καμιά πρόταση για μηχανή από 200-250e ? Είναι για ένα φίλο μου.

Άκουσα καλές κριτικές για την CANON PowerShot A530.

 

Έχω την A520 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, τόσο από την ποιότητα στις φωτογραφίες της (εκτυπώσεις κάνω 10x15, παίρνει χαλαρά και άνετα και πιο πάνω χωρίς artifacts), έχω κόψει το ψηφιακό zoom μιας και οπτικό κάνει τη δουλειά του, και έχει άπειρες ρυθμίσεις αν θες να παίξεις με τη μηχανή.

Ανεπιφύλακτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pantos edo kai dio bdomades katelija kai agorasa tin Olympus SP-500 UZ.

I epidosiskatapliktikes, kai apo apopsi foto alla kai to binteo pou trabaei!

Me 256mb xD pou exo trabao kalis poiotitas video diarkeias 6'!

Ee analoga loipon kai ti poiotita auto aujanete i meionete.

 

An kai plisiazei arketa tis analogikes sto thema ogkou, ajizei na tin agorasei kaneis (400euro).

Sas tin proteino!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά που ψάχνει ο φίλος μας, δύο ομάδες υπάρχουν:

-Oi μικρές, όμορφες, στυλάτες μηχανές. Olympus mju800, Canon Ixus 800IS. Σε αυτήν την κατηγορία και οι casio είναι από τις καλές επιλογές.

-Οι μηχανές που θέλουν -όταν μεγαλώσουν- να γίνουν "πολυβόλα" Olympus SP500 και Canon PowerShot A700. Φυσικά, από μέρα σε μέρα πρέπει να κυκλοφορεί σε αυτήν την κατηγορία η A710IS. Σαν και αυτήν, καμμία...

Ασυζητητί θα επέλεγα την τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά που ψάχνει ο φίλος μας, δύο ομάδες υπάρχουν:

-Oi μικρές, όμορφες, στυλάτες μηχανές. Olympus mju800, Canon Ixus 800IS. Σε αυτήν την κατηγορία και οι casio είναι από τις καλές επιλογές.

-Οι μηχανές που θέλουν -όταν μεγαλώσουν- να γίνουν "πολυβόλα" Olympus SP500 και Canon PowerShot A700. Φυσικά, από μέρα σε μέρα πρέπει να κυκλοφορεί σε αυτήν την κατηγορία η A710IS. Σαν και αυτήν, καμμία...

Ασυζητητί θα επέλεγα την τελευταία.

 

Παρδόν, συμβαίνουν και τα διπλοposts...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mikaha

Στα 200-250 ευρώ πήγαινε ντουγρού για την Sony w30 + 512 stick γύρω στα 240 ευρώ. Σε καμμιά περίπτωση μην πάρεις την Olympus mju 800 με τα φανταχτερά 8 mega pixels και τα 250 ευρώ της!!! Είναι η μηχανή με τα πιο χάλια χρώματα της αγοράς. Τα μοντέλα της olumpus φέτος έχουν τα χειρότερα reviews. (άκουσα οτι η εταιρία δεν πάει καλά...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...