Προς το περιεχόμενο

Βάση οθόνης TFT


Str

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια...εχω εδω και αρκετο καιρό την LG L1950SQ η οποια είναι μια 19αρα, 1280*1024 στα 75Hz, καλη ποιοτητα οικονας και ακρως οικονομικη...κοινως ακριβως οτι ηθελα για 230 ευροπουλα που εδωσα...

 

το θεμα ειναι πωσ πλεον ψαχνω μια καινουρια βαση διοτη η μαμισια, επιτρεπει πολυ λιγες κινησεις...ελαχιστο rotate πανω-κατω (να κοιταει λιγο πανω και λιγο κατω δλδ) και ολοκληρη η βαση να γυριζει δεκσια αριστερα...

 

η επιθυμια (αυτος ο διακαης ποθος που λεμε :P) μου δημιουργηθηκε οταν ειχα παει σε νετ καφε και εκει περα οι tft επετρεπαν πληρη ελευθερια...κοινως τις επιανες και τις γυριζες με οποιοδηποτε τροπο... κυριως ομως , και αυτο που ενοχλει γιατι δεν το κανει η δική μου, ειναι οτι μπορουσα να τη σηκωσω και να την κατεβασω...να πειραξω δλδ το υψος...

 

οποιος εχει καμια προταση λοιπον (και αφου εγραψα τα παντα και βαρεθηκα) για βαση tft που να μην ειναι υπερβολικα ακριβη ας μιλησει τωρα η ας σωπασει για παντα (μου-χαχαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τύχει οι βίδες του πακέτου να είναι μακρύτερες από τις τρύπες της οθόνης σου μην κολώσεις και πάνε και βάλε στο ενδιάμεσο πλαστικές ροδέλες στο πάχος που θα σου ταιριάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...