Προς το περιεχόμενο

Please Look it!


eon.s60

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα πήρα μεταχειρισμένη από net καφέ ενός φίλου μια NEC MultiSync 95F 80 Euro... θέλω να μάθω την γνώμη σας για την αγορά αυτή και σας παρακαλώ αν βρει κάποιος drivers γιατί την βλέπει σαν απλή τα ΧΡ μου please δώστε μου Link!

 

Βρήκα κάτι από την NEC αλλα δεν τα βλέπουν τα ΧΡ! Please γιατί δεν μπορώ να βάλω όλες τις ανάλυσης που αντέχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα πήρα μεταχειρισμένη από net καφέ ενός φίλου μια NEC MultiSync 95F 80 Euro... θέλω να μάθω την γνώμη σας για την αγορά αυτή και σας παρακαλώ αν βρει κάποιος drivers γιατί την βλέπει σαν απλή τα ΧΡ μου please δώστε μου Link!

 

Βρήκα κάτι από την NEC αλλα δεν τα βλέπουν τα ΧΡ! Please γιατί δεν μπορώ να βάλω όλες τις ανάλυσης που αντέχει!

 

Μπορείς να κατεβάσεις τους drivers που θέλεις απο εδώ http://www.necdisplay.com/support/css/signedinf/files2.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα εκεί! Όταν κατεβάζεις όλο το EXE που έχει Drivers ΔΕΝ έχει μέσα στην 95F αλλα μονο την 95 με αποτέλεσμα να μην την βλέπουν τα ΧΡ εκεί μέσα! Έβαλα να ψάξει από τον φάκελο που έκανε setup αλλα τίποτα! Δεν την βρίσκει!

 

Στην ίδια σελίδα ποιο κάτω έχει μια επιλογή για την 95F αλλα εκείνο το zip που δίνει ΔΕΝ είναι drives αλλα κάτι χρώματα κτλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα εκεί! Όταν κατεβάζεις όλο το EXE που έχει Drivers ΔΕΝ έχει μέσα στην 95F αλλα μονο την 95 με αποτέλεσμα να μην την βλέπουν τα ΧΡ εκεί μέσα! Έβαλα να ψάξει από τον φάκελο που έκανε setup αλλα τίποτα! Δεν την βρίσκει!

 

Στην ίδια σελίδα ποιο κάτω έχει μια επιλογή για την 95F αλλα εκείνο το zip που δίνει ΔΕΝ είναι drives αλλα κάτι χρώματα κτλ![/quote

 

Κατέβασε αυτό το αρχείο http://www.necdisplay.com/support/css/signedinf/NEC_CRT_Installer_051222.zip

 

Δεν έχει την 95F αλλά την 97F που είναι παρόμοια με αυτήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό κατέβασα αλλα σου λέω ότι επειδή ΔΕΝ βλέπει αρχείο 95F μέσα δεν βάζει drivers και την αφήνει Plug and Play!

 

Δεν θα επιλέξεις το 95F αλλά το 75F είναι το ίδιο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα αυτό που λες αλλα και πάλι με γραφή κανονικά... Γιατί δεν έχουν και για την 95F να τελειώνει η υπόθεση..

 

Παο στον φάκελο που έκανε extract τα αρχεία γιατί μετά το extract δεν κάνει τίποτα βάζο update drivers να ψάξει εκεί και τίποτα... Πως μπορώ να βάλω το άλλο χωρίς αν ψάξει εκεί μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα και αυτό το οποιο το έχει αλλα δεν έχει και καμια διαφορα... Πάντως drivers δεν βρίσκουμε για αυτήν... ΈΛΕΟΣ τόσο γκαντέμης? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...