Προς το περιεχόμενο

laptop acer travelmate kai partition


cyberstorm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pao na kano format ena acer travelmate kai vazo to diskaki kai ki pou mou dixni ta eidi iparxonta partition pou itan prin mou dixni kai ena partition 10 giga se fat32 pou egrafe acer.to svino kani kana 10 lepto na svisti kai tora fortoni to cd ton windoows kai den mpori na kanei setup giati lei den vriski to disko.oti na nai re gamoto....ti na kano??? dokimazo kati hard disk tools pou exo bas kai kanei tipota...ti protinete ??? na valo ta rrecovery disk???

 

 

kai kati akoma pos mporo na vgalo entelos to kodiko apo to bios ama ton exo ksexasi iparxei kana program.....bios cracker???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με το που πηρα το δικο μου acer εβαλα το partition magic και εκανα format.αυτο το partition που αναφερεις ειναι το κρυφο που εχουν τα acer με τους drivers και τα προγραμματα ωστε να μπορεσεις να φερεις το laptop στην αρχικη του κατασταση οποτε θελεις.το laptop μου οταν το πηρα ειχε μεσα ολα τα cd με οτι περιειχε το κρυφο αυτο partition οποτε μου ηταν αχρηστο εκανα και το recovery disc που σου ζηταει στο πρωτο ξεκινημα και ετσι το εσβησα με το partition magic,ενωση στα αλλα partitions και format σε ntfs.dokimase to partition magic να τα κανεις αυτα και ξαναπροσπαθησε να κανεις εγκατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...