Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους (Part 1)


kattistt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το γυαλι το βγαζουμε που και που ετσι?

Δεν τα φοράω όλη την ώρα καλέ. Για να μην είμαι πολύ αναγνωρίσιμος τα έβαλα. Αφού σας το είπα ότι με την ιδέα να είναι προσβάσιμη στον πάσα αεί η φάτσα μου δε νιώθω πολύ άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γνωστός από το "Είσαι το ταίρι μου"; Ειλικρινά, όμως, εσύ τι πιστεύεις; Χρειάζομαι καμιά βελτίωση, όπως το μούσι, που προαναφέρθηκε;

Αυτο με το μουσι το λεω γενικα, οχι μονο σε σενα. Ειναι ενας τροπος ζωης για μενα το να εχω το πρόσωπό μου καθαρο απο τριχες γυρω απο το στομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το μουσι το λεω γενικα, οχι μονο σε σενα. Ειναι ενας τροπος ζωης για μενα το να εχω το πρόσωπό μου καθαρο απο τριχες γυρω απο το στομα.

Καλώς, θα πειραματιστώ και με ξυρισμένο λουκ, να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε εκεί πέρα.

Ρε γμτ, πάνω που μου λέγατε κιόλας ότι αυτό τον καιρό είναι πεινασμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα ήτανε

Από πού προκύπτει αυτό; Αν έλεγες ότι από πάντα ήτανε σαύρες και μυξοπαρθένες που σου βγάζουν το λάδι και σε περνάνε από σαράντα κύματα, για να σου κάτσουνε, τότε να το δεχόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

 

κοίτα, ελεεινιδες υπάρχουν παντού..και χαλάνε την πιάτσα...

από κει και πέρα όμως, οι γυναίκες έχουν πιο πολλές ορέξεις από εμάς...

η διαφορα είναι στην προσέγγιση...

εσύ θες να καρφώσεις, αυτή θέλει να κάνει ερωτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς, θα πειραματιστώ και με ξυρισμένο λουκ, να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε εκεί πέρα.

Ρε γμτ, πάνω που μου λέγατε κιόλας ότι αυτό τον καιρό είναι πεινασμένες.

Αφήστε τα μούσια ήσυχα ε.

 

Εχετε ακουσει την φραση:<< Οτι σου λειπει απο το "οργανο" (ξερετε τι εννοώ) το εχεις σε μουσι;>>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...