Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους (Part 1)


kattistt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://postimg.org/image/n4it0560b/

 

τελικά με προτιμώ ξανθιά

Ελα να σου δειξουμε πως ρουφας τη τρομπα για να κλεψεις βενζινη.

Η τελικα βγηκε ακρη με το τοπικ σου; Ειχα σταματησει να το παρακολουθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://postimg.org/image/n4it0560b/

 

τελικά με προτιμώ ξανθιά

Αν δεν ήμουν παντρεμένος θα δήλωνα ερωτευμένος(έτσι για να κάνουμε και ρίμα)Μην σου φαίνεται παράξενο.Εκεί στην ηλικία των 38 μία επιβεβαίωση ότι μετράμε σε τόσο όμορφες νέες κοπέλες την χρειαζόμαστε.Δεν ξέρω πως είσαι με άλλο χρώμα πάντως ξανθιά είσαι τρελό μωρό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ήμουν παντρεμένος θα δήλωνα ερωτευμένος(έτσι για να κάνουμε και ρίμα)Μην σου φαίνεται παράξενο.Εκεί στην ηλικία των 38 μία επιβεβαίωση ότι μετράμε σε τόσο όμορφες νέες κοπέλες την χρειαζόμαστε.Δεν ξέρω πως είσαι με άλλο χρώμα πάντως ξανθιά είσαι τρελό μωρό!!!

Εσυ θα δηλωνες ερωτευμενος και ετσι θα επαιρνες την επιβεβαιωση σου? Μηπως τα εχεις μπερδεψει λιγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν μπορούν να αντιληφθούν το χιούμορ τότε ας το κλείσουν Έλεος πια λες και έχω τον χωροφύλακα πάνω από το κεφάλι.Άλλη δουλειά δεν είχα από το να κάνω καμάκι από το P.C.Χαβαλέ κάνουμε και χωρίς προσβολές για να περάσει η ώρα.Over and out



Εσυ θα δηλωνες ερωτευμενος και ετσι θα επαιρνες την επιβεβαιωση σου? Μηπως τα εχεις μπερδεψει λιγο?

Το "έτσι για να κάνουμε ρίμα" σου λέει τίποτα;Ο όρος ποιητική αδεία σου λέει τίποτα;Μάλλον εσύ τα έχεις μπερδέψει.Γενικώς στις απόψεις σου επικρατεί χάος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο Κιλλικ.

 

Χρησιμοποιεί το γνωστό διφορούμενο μήνυμα ''Μμμμ'' που κάποιος το εκλαμβάνει ως ''Μμμμμ, όντως'' και κάποιος άλλος σαν ''Μμμμ, δεν νομίζω'', και έτσι την έχει βάλει να σιγοψήνεται σε προθερασμένο φούρνο για 3 μέρες, και μόλις την βγάλει, θα την αφήσει να ξεκουραστεί να βγάλει τα αρώματα της και θα σερβίρει.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...