Προς το περιεχόμενο

vaio kai epanafora programmatos meta apo diagrafi


dimkar2405

Προτεινόμενες αναρτήσεις

an kanw uninstall kapoio apo ta programata pou exei to vaio mporw na vrw mesa ston skliro ta arxeia setup gia na kanw pali install h exw provlima twra?exw kanei recovery dvd alla den me voithaei se kati afto.euxaristw prokatavolika gia tin prosoxi sas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να τα βαλεις? εγω του τα εβγαλα ολα. αν παλι τα θελεις υπαρχει μεσα στα cd recovery που θα κανεις.DVD βασικα συμφερει, και αν δε κανω λαθος, τα προγραμματα ειναι στο 2ο. Δεν εχεις κανα προβλημα παντως. Επισης μπορεις ολα τα προγράμματα που εχει να τα κατεβασεις απο το site της vaio.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

uparxei as poume to norton kai alla programmata pou den einai sony mesa sto application cd recovery?sto allo pou exw kollisei kai mou fainetai asteio einai oti den mporw na kanw register to laptop epeidh exw valei ola ta serials pou exei to laptop sto pisw meros alla mou leei oti einai lathos.esi exeis sony?mporeis ne me katatopiseis ligaki?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τα προγράμματα που έκανες uninstall μπορείς να τα ανακτήσεις πολύ απλά κάνοντας ένα system restore (All programms -> accessories -> system tools -> system restοre). Διάλεξε την προηγούμενη ημέρα από αυτήν που έκανες το uninstall. Συνήθως κρατάνε κάθε μέρα restore point τα windows.

 

Σχετικά με τα serial βεβαιώσου ότι βάζεις το σωστό, είναι κάτω απο ένα barcode, όλα τα οπόλοιπα είναι απλά αριθμοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Register γινεται πολυ ευκολα. το γυρνας τελειως αναποδα και πανω αριστερα εχει 2 αυτοκολλητα με barcode. Ε, το κατω ειναι το serial. 28xxxxxx - xxxxxxx ειναι η μορφη του. Σε μενα τουλαχιστον που εχω ενα vgn fs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να τα βαλεις? εγω του τα εβγαλα ολα. αν παλι τα θελεις υπαρχει μεσα στα cd recovery που θα κανεις.DVD βασικα συμφερει, και αν δε κανω λαθος, τα προγραμματα ειναι στο 2ο. Δεν εχεις κανα προβλημα παντως. Επισης μπορεις ολα τα προγράμματα που εχει να τα κατεβασεις απο το site της vaio.

οταν λες του τα εβγαλες πως το εκανες? με unistall? ή εκανες φορματ? επειδη και εγω θελω καποια να τα πετακσω διοτι μου τρωνε τσαμπα χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

uparxei as poume to norton kai alla programmata pou den einai sony mesa sto application cd recovery?sto allo pou exw kollisei kai mou fainetai asteio einai oti den mporw na kanw register to laptop epeidh exw valei ola ta serials pou exei to laptop sto pisw meros alla mou leei oti einai lathos.esi exeis sony?mporeis ne me katatopiseis ligaki?

Το μοντέλο αυτό το έχει ο ξάδερφος μου και πήραμε τηλ. για να το κάνουμε register καθώς η τηλεφωνήτρια μας είπε πως επειδή το μοντέλο είναι καινούριο ( 6 μηνών!!) δεν δουλεύει ακόμα το On-Line registration!!

Πάρε τηλ. στο νούμερο που σου λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...