Προς το περιεχόμενο

Αγορά GPS... Λίγη βοήθεια


dterzakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας, ένας φίλος μου ενδιαφέρεται να αγοράσει ένα GPS navigator. Δυστυχώς εγώ δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το θέμα και θα ήθελα την βοηθειά σας. Ο φίλος μου δεν ξέρει πολλά από υπολογιστές και σχεδόν τίποτα από αγγλικά!!! Οι επιπλέον λειτουργίες ως υπολογιστής είναι παντελώς αδιάφορες. Επιπλέον θα τον βόλευε:

-να κρατάει στην μνήμη τους προορισμούς.

-να βάζει πχ. 10 προορισμούς και να του βγάζει μία διαδρομή που να περνάει από όλους.

 

Ευχαριστώ

 

edit2:MITAC mio 168 + destinator PN+ 1G καρτα . Το πρόγραμμα destinator PN είναι απο τα καλύτερα; Mitac καλή εταιρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το θελει μονο για gps ας παρει το Tibo.Το εχω σταθερο μεσα στο αυτοκινητο και ειναι μια χαρα.

www.elasyn.gr

:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το mio και το Qtec G100 θα του προτείνω, το μεσιμεράκι που θα περάσει από το σπίτι. Με το θέμα των αγγλικών δεν πιστεύω να υπάρχει κανένα πρόβλημα....?!?! (το παλικάρι δεν γνωρίζει σχεδόν καθόλου αγγλικά)

 

edit:και Hp H1940

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξερεις οτι για το mio τουλαχιστον αν δεν το χρησιμοποιεις και δεν το φορτιζεις εστω κλειστο σε μερικες μερες θα αποφορτιστει και θα χασει τις ρυθμισεις του και πρεπει να τα ξαναπερασεις.Και αν δεν εχει και καλη σχεση μετα pc ισως δυσκιλευτει και να σε αγγαρευει.

Κατι που δεν συμβαινει με το Timbo.:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως έχεις δίκιο... Αύριο θα ξαναμιλήσω μαζί του και θα δω.

Το destinator ND δεν το εχω ξανακουσει... μήπως εννοεί NP???

 

 

Αν δεν κανω λαθος ...καλα το λεω !!!!! :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...