Προς το περιεχόμενο

Dell 3007WFP σε πολύ ελκυστική τιμή


panraf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

Πριν από λίγο παράγγειλα την 30αρα της Dell, την 3007wfp. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η πολύ χαμηλή τιμής της προσφοράς, στα 1600€, τη στιγμή που αντίστοιχη 30αρα της Apple έχει 2500€. Συν οτι στα χαρτιά τουλάχιστον διαθέτει καλύτερα χαρακτηριστικά. (Μεγαλύτερο contrast ratio, και φωτεινότητα). Η Οθόνη θα έρθει σε 10-12 μέρες οπότε και θα γράφω αναλυτικό review. Εύχομαι να μην απογοητευτώ από την αγορά μιας και θα χρησιμοποιηθεί για επεξεργασία εικόνας και βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pssssssssssssss.... το ποντικι θα γραφει χιλιομετρα!

 

Καλοριζικη η οθονουλα και αναμενουμε review.

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

 

Εννοείται πως όταν την παραλάβω θα γράψω αναλυτικότατο review. Ελπίζω μόνο να μην κάνει να έρθει κανά μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή περίπτωση, τι μας έκανες τώρα ρε panraf! :) να μας πεις και αν κουράζει γενικά, σε games κυρίως ένα τέτοιο κτήνος, από κάρτα(ες;) γραφικών τι έχεις ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλή περίπτωση, τι μας έκανες τώρα ρε panraf! :) να μας πεις και αν κουράζει γενικά, σε games κυρίως ένα τέτοιο κτήνος, από κάρτα(ες;) γραφικών τι έχεις ;;

 

Κάρτα γραφικών η 7950gx2, πάντως η οθόνη δεν θα χρησιμοποιηθεί τόσο για παιχνίδια όσο για το premiere και το photoshop. Γιατί αν δοκιμάσω να παίξω σε 2560*1600 δεν θα είναι και τόσο απολαυστική εμπειρία, κοινώς, θα σέρνεται :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα είναι να μην σου τύχει το ΤΝ panel γιατί ακούω ότι η dell το αλλάζει στο ίδιο μοντέλο...

 

 

πως ειναι αυτο δυνατον????

 

και στην τελικη αν εχει , απαιτεις αλλαγη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί θα ζητήσεις αλλαγή; σου λένε πουθενά τι panel σου βάζουν; πάντως και εγώ σε forum το διάβασα (thelab) και μου φαίνεται πολύ περίεργο να το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...