Προς το περιεχόμενο

Value 4 money...


Physics_Rulez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Είμαι μεταξύ 3ών ψηφιακών:

 

Sony w50 6.0MP 245ευρώ + 512 stick 25.70ευρώ =270 ευρώ

Sony w70 7.2MP 285ευρώ + 512 stick 25.75ευρώ =310 ευρώ

Cannon Ixus 60 6.0MP 275ευρώ + 512 sd 20ευρώ = 295ευρώ

 

Δεν θέλω να ξεφύγω πολύ από τα 300 ευρώπουλα.

 

Θέλω value for money!

 

Οι sony μου αρέσουν γιατί είναι δοκιμασμένες έχουν τέλεια μπαταρία και έχουν πολύ καλό service (και service points παντού)

Με canon δεν ξέρω τι παίζει. (έχω ακούσει οτι έχουν περιορισμένο video πχ 1min)

Olympus δεν θα έπαιρνα με τίποτα γιατί τα τελευταία μοντέλλα της είναι μια σκέτη καταστροφή. Μια σωστή κριτική δεν βρήκα στο internet.

(βλέπε Olympus mju 800, mju 600 κοκ... και ας είναι πάμφθηνες.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Sony w50 6.0MP ειναι μια πολυ καλη λυση οσον αφορα το value for money καθως το 1megapixel διαφορα που εχει με την w70 δεν ειναι διαφορα αισθητη στο ανθρωπινο ματι, και στην επεξεργασια της photo σχεδον το ιδιο παιζει. και εγω sybershot εχω (παλαιοτερο μοντελο) και εχει επιζησει απο τα πανδεινα που εχει τραβηξει χςρις κανενα προβλημα και με super αποτελεσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το 512 stick μου χωραει 110 φωτογραφιες και 15 λεπτα video sta 7.2 MP. οποτε θα παιξεις λιγο παραπανω. Αν δεν σε καλυπτει πηγαινε για 1 GB μνημη και δεν υπαρχει λογος να παρεις SOny memory Stick και τα Trancend μια χαρα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν θες να δεις ποιοτητα φωτογραφιας ρειξε μια ματια στο http://www.aromacafebar.gr στα photo album και events και εχουνε μικρυνει κιολας σαν αρχεια οι photos. Θα σε βγαλει ασπροπροσωπο η sony so don't worry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...