Προς το περιεχόμενο

αυξηση μεγεθους καλωδιου οθονης


snik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια θελω να μεγαλωσω το καλωδιο που παει απο την καρτα γραφικων στην οθονη.μηπως υπαρχει κανενα καλωδιο για να το συνδεσω αναμεσα καρτας γραφικων και του κανονικου καλωδιου γιατι θελω να εχω την κανονικη μου οθονη στο γραφειο μου και μια αλλη πιο παλια σε ενα αλλο δωματιο ακριβως διπλα αλλα αυτο που εχω δεν φτανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ενδιαφέρομαι.

Αλλα ένας φίλος μου που είχε αγοράσει ένα μακρύ καλώδιο, είχε προβλήματα με την ποιότητα της εικόνας και το είχα δει και εγώ ,δεν μπορούσες να κάτσεις να διαβάσεις ένα κείμενο πάνω απο πέντε λεπτά,επειδή πονούσαν τα μάτια σου(σε tft οθόνη).

Ετσι είμαι περίεργος να μάθω το τι πρέπει να προσέξει κάποιος για να μην αντιμετωπίσει το παραπάνω πρόβλημα. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ενδιαφέρομαι.

Αλλα ένας φίλος μου που είχε αγοράσει ένα μακρύ καλώδιο, είχε προβλήματα με την ποιότητα της εικόνας και το είχα δει και εγώ ,δεν μπορούσες να κάτσεις να διαβάσεις ένα κείμενο πάνω απο πέντε λεπτά,επειδή πονούσαν τα μάτια σου(σε tft οθόνη).

Ετσι είμαι περίεργος να μάθω το τι πρέπει να προσέξει κάποιος για να μην αντιμετωπίσει το παραπάνω πρόβλημα. :?

 

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ με ένα φθηνό καλώδιο. Αγόρασα ένα θωρακισμένο και φυσικά ακριβότερο, και βρήκα την υγειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν καλωδια επεκτασης οθονων που ειναι θωρακισμενα και εχουν πανω και φιλτρα(κατι σαν βαρελακια στισ ακρεσ τους πριν απο τα connectors.)

Ειναι βεβαια ακριβοτερα απο τα απλα αλλα κανεις σιγουρα την δουλεια σου.

Σε οποιο καταστημα και να πας θα βρεις.Απλα σου ειπα για αυτα τα χαρακτηριστικα βαρελακια(φιλτρα) για να καταλαβεις πως ειναι τα καλωδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hurin μήπως θα σου ήταν εύκολο να μου πεις τι μάρκας είναι το καλώδιο ή έστω απο που το πήρες?

Ευχαριστώ!

 

Η μάρκα ήταν equip, το αγόρασα από το πλαίσιο. Ζήτησε θωρακισμένο και θα καταλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai go to idio provlima eixa evala to laptop se ena projectora pano kai epeidi den eftane to kalodio pira proektasi kai otan tin sindesa me to kalodio tis othonis tou laptop ta xromata aliothika ston projectora alla siga siga ta rithmisa kai ta evala fisika xromata kai oxi polla xromata mesa apo tin karta grafikon.....kane oti sou eipan oi prolalisantes pare kalodio thorakimeno gia na apofigis tixon xasimo tou simatos.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mallon enoite ayto to kalodio

dsc01595hd3.jpg

alla kala ola ayta, edo 3 metra einai to kalodio pou exo ego kai me "varelaki" pou eipe kapoios poio pano kai den exo toso kali eikona, fantasou file mou na xrisimopoieiseis akoma pio megalo kalodio i 2 kalodia gia na metafereis tin othoni se allo domatio opos eipes! de nomizo na ikanopoieitheis apo to apotelesma! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...