Προς το περιεχόμενο

Διαφέρουν οι τιμές πώλησης από μαγαζί σε μαγαζί των modem /routers ??


CHRIS_MALL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Θέλω να σας ρωτήσω μία πιθανώς χαζή ερώτηση για τους περισσότερους από εσάς. Η τιμή ενός modem / router διαφέρει από μαγαζί σε μαγαζί ή είναι ίδιες ή ψιλοδιαφέρουν. Δηλ. για την αγορά του να πάω απ'ευθείας σε ένα ΟΤΕShop ή να κάνω έρευνα αγοράς και αλλού. Αν μου απαντήσετε το 2ο πείτε μου και που πουλάν (πχ. ΓΕρμανός; Μultirama? )

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και διαφέρουν απο την στιγμή που είναι ελευθερο το εμπόριο. Μπορείς να κάνεις μια ερευνα μεσω skroutz για να βρεις την τιμη που σε συμφερει :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δεν εχεις ηδη ADSL καλυτερα να κοιταξεις την λυση καποιου πακετου ADSL, επειδη αν τα παρεις χωρια (εξοπλισμο, παγιο ΟΤΕ ADSL,συνδομη ΑDSL σε καποιον παροχο) θα δωσεις πανω απο τα διπλα χρηματα και ειλικρινα δε αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to filtro sinithos den einai stin siskeuasia para mono se spanies periptoseis px jetspeed.alla ena filtro kanei enamisi euro opote min agxonesai.ena search sto skroutz tha sou brei pola.an exeis sindesi kai apla thes allo router tote parton apo magazi.alla fantasou px oti ena paketo adsl in a box plus kanei 180 euro dinei kai internet kai filtra kai ton router pou kanei apo monos tou konta sta 100 euro kai an to pareis px apo to eshop edinan kai ena mp3 player 1 giga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοπεύει κανείς ομως να αγοράσει speedtouch (το μονο καλό router του ΟΤΕ) μπορεί να το αγοράσει απο το 134 με 12 ατοκες δόσεις και πλήρωμή μέσω λογαριασμού τηλεφώνου και παραδοση στο σπίτι μέσω courrier. Συμφέρει, δεν μπορείτε να πείτε!

 

(hello again guys! Καιρό ειχα να ποστάρω εδώ, διπλή εξεταστικη και τα μυαλά στους τοίχους! :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοπεύει κανείς ομως να αγοράσει speedtouch (το μονο καλό router του ΟΤΕ) μπορεί να το αγοράσει απο το 134 με 12 ατοκες δόσεις και πλήρωμή μέσω λογαριασμού τηλεφώνου και παραδοση στο σπίτι μέσω courrier. Συμφέρει, δεν μπορείτε να πείτε!

 

(hello again guys! Καιρό ειχα να ποστάρω εδώ, διπλή εξεταστικη και τα μυαλά στους τοίχους! :P)

 

ela vre tythora.se xasame.ego pantos 12 doseis gia 50 euro router den to kano.ipame min plirono miso euro ton mina .na itan cisco me 400 euro na po nai .welcome back

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx για την υποδοχή pouline!!!:D

 

Ολα τα speedtouch τα δινει ετσι, όχι μονο το 530 κ 536 που κάνει 50. Ειναι και το 510 που κανει 75 και το ασυρματο 585 που κανει 87. Εντάξει, αν εδινε cisco ετσι, όλοι εκει θα ήμασταν (αν και αμφιβαλλω αν στο δωματιο μου θα χωραγε ενα τετοιο router..:P). Αυτα συμφερουν σε περιπτωση φοιτητων που μενουν μονοι τους κι εχουν ήδη νοικι και φαγητο κλπ κλπ να πληρωνουν. Τεσπα, αναφορα εκανα.

 

ΚαΛωΣ ΣαΣ ΒρΗκΑ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...