Προς το περιεχόμενο

help me with my new website!!


shab

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερεται καποιο καλο και ευκολο προγραμμα για να σχεδιασω την ιστοσελιδα μου και να δημιουργ γραφικα ωστε να ειναι συνχρονη και ενφανισιμη.καποιο προγραμμα να κατεβασω δωρεαν η να αγορασω??θελω να φτιαξω δικια μου ιστοσελιδα

 

Ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεται καποιο καλο και ευκολο προγραμμα για να σχεδιασω την ιστοσελιδα μου και να δημιουργ γραφικα ωστε να ειναι συνχρονη και ενφανισιμη.καποιο προγραμμα να κατεβασω δωρεαν η να αγορασω??θελω να φτιαξω δικια μου ιστοσελιδα

 

Ευχαριστω!!

 

des kalitera ti leei

tha symfwnhsw gia dreamweaver to opoio opws katalaves prepei na agoraseis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dreamweaver guys νομίζω είναι πανακριβο. Τώρα αν έχεις καποια παλιοτερη εκδοση του office που ερχόταν μαζί με frontpage, μπορεις να δοκιμασεις αυτο για αρχή. Τώρα αν δε μείνεις ικανοποιημένος μπορείς να αγοράσεις αν βιβλιο για το dreamweaver. Πολλα από αυτά έρχονται με trial εκδοση του προγραμματος. Το δοκιμάζεις και αν σου αρέσει (σίγουρα θα σου αρέσει) το αγοράζεις ή στο κάνει δώρο ο θείος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω παιδια..!Το dreamweaver 8 το εχω απλα δεν το ξερω και πολυ καλα να το χειριζομαι,θα το ψαξω...

Αν εχετε καποια αλλη καλη ιδεα πειτε μου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω παιδια..!Το dreamweaver 8 το εχω απλα δεν το ξερω και πολυ καλα να το χειριζομαι,θα το ψαξω...

Αν εχετε καποια αλλη καλη ιδεα πειτε μου.....

Το dreamweaver είναι το πρόγραμμα με το οποίο μπορείς να στήσεις μια αξιόλογη ιστοσελίδα. Χρειάζεσαι όμως διάβασμα για ότι και αν επιλέξεις, αν θέλεις ένα καλό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη αλλα υπαρχει κανεις που να αγοραζει το DW στις μερες μας;

Δεν νομιζω..οποια πετρα και να σηκωσεις απο κατω θα το βρεις.

 

Υπάρχει. Αυτός που δεν θέλει να είναι "τζαμπατζής" και δεν θέλει να έρθει κάποιος μια μέρα και να του πεί "Επ... τιιιι ειιίναι αυτό??".

 

Επίσης για *ΝΙΧ συστήματα υπάρχει και το Bluefish.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχεις 550 ευρω για πεταμα ενω μπορεις να το εχεις με 25 λεπτα download τα δινεις ανετα....

αλλα υπαρχουν ατομα κυριως νεαρης ηλιιας που θελουν να μαθουν σωστα και με την λογικη σου θελουν 1.500 ευρω για DW, Photoshop κτλ

Να μην κανουμε κανενα γκαλοπ ποσοι εχουν τα κανονικα windows εδω μεσα στο PC-παντα για PC μιλαμε οχι για εταιρειες- τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ άνετα μπορεί το θέμα να μετατραπεί σε πειρατικό vs νόμιμο software και θα ακουστούν σίγουρα πολλές απόψεις.

Το ζήτημα είναι ότι ο φίλος μας ψάχνει ότι βολικότερο υπάρχει και σε ευκολία αλλά και σε τιμή.

Το dw δεν είναι τόσο δύσκολο ενώ είπε ότι το έχει ήδη. Με λίγο διάβασμα και ασχολία θα καταφέρει να στήσει μια νορμάλ σελίδα.

Τώρα άλλα προγράμματα που προτείνω είναι το καινούργιο Frontpage.

Πιο εύκολο στην κατανόηση μιας και ο χρήστης έχει ήδη εξοικιωθεί με το μενού του από το ms word, αλλά με λιγότερες δυνατότητες (που δε νομίζω να χρειαστούν στην παρούσα φάση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα παραπάνω αλλά μην αφήνουμε εκτός και αξιόλογες προσπάθειες από το χώρο του OpenSource.

Δοκίμασε και το NVU που είναι και GPL.

http://www.nvu.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...