Προς το περιεχόμενο

ADSL kai MOdem ???


pete666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ωραία άρα μόλις μπορέσω αυτό θα πάρω.Κ αν δηλαδή έχω 2 pc η ταχυτητα μοιράζεται έτσι??Εκτ'ος και αν κατεβάζω από το ένα και έχω κλειστό το άλλο ή δεν το χρεισιμοποιώ εκείνη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

otan den to xrisimopoieis paei sto ena oli i taxitita.episis den simenei oti einai panta xorismeni i taxitita sta 2.an kapoios px trexei emule tote tha sou patisei kato to browsing sto allo pc.gia auto kai poloi routers exoun qos.-= quality of services i opos to grafei to zyxel bandwidth manager.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία.Να σε ρωτησω κάτι μιας και βλέπω ότι βοηθάς.Ένα φιλαρακι μου θα κρατήσει όπως και γω προσωρινα το f200.Eγω εχτές προσπάθησα να το ενεργοποιήσω και είχα πρόβλημα.Να σε ρωτησω λοιπόν όταν προσπαθεί να συγχρονήσει την γραμμή (κανεί 1000χρονιά) από το control panel θα πρέπει να είμαι ήδη συνδεδεμενος στο ιντερνετ με τους κωδικούς που μου έχουν δωθεί ή πρέπει να ΄περιμένω πρώτα να συγχρωνιστεί??

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

prota perimeneis na sigxronisei kai afou sigxronisei kai statheropoiithei to lampaki tote kaneis klik sto access runner dsl.episis an anixeis to control panel patiseis alt+p tote an pas sto line setup mporeis na baleis g.dmt gia na sigxronisei pio grigora.bebea kai dokimi me alous odigous mporeis na kaneis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα ζητήσω να ρθει πιο νωρίς ο αγιος φέτος.Α ρε forthenet με τις λαλακιες που βάζεις.Καλά δεν το 'χουν πάρει χαμπάρει τι lol είναι ή τους τα χαρίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an exei provlima i grammi sou den tha sigxronisei.den ine oute forthnet oute kati allo.genikos ola ta usb modemakia exoun ta paraxena tous ite legetai crypto ite sagem ite zyxel 630.se kapoious tha pexoun se kapoious allous oxi.ama den sou pexei px to crypto min perimeneis oti tha pexoun alla.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν δεν βρω ακρη τσάμπα όσα λεφτα έδωσα στην forthnet??

Πάντως 2 φορές έκενε connection και μετα στο καπάκι έκλεισε,μετα στο modulation έβαλα το ANSi T1 413i2 έκανε περισσοτερες φορες connection αλλά πάλι έκλεισε.Μακαρι να'ναι το μοντεμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...