Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ethernet


fotaras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

:???: Γεια σε όλους! Εχω ένα πρόβλημα. Έχω το πακέτο Adsl Wireless με την ταχύτητα 1024 της Otenet. Το έκανα ενσύρματο, γιατί μου είπαν ότι θα τρέχει πιο γρήγορα.Το συνέδεσα στην Ethernet αλλά δεν ανάβει το λαμπάκι και μου γράφει στην οθόνη κάτω στην μπάρα δεξιά το μήνημα Cable Is Unplugged. Βοήθεια παιδιά το αποσυνδέω το ξανασυνδέω τίποτα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Ζητάω συγνώμη αν σας κουράζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a.kalos irthes sto forum

b.den paei pio grigora me ensimarto dioti to ensimarto einai 100 mbps to asirmato 54 mbps alla i adsl sou einai 2 mbit.

3.i provlima stin karta diktiou i provlima sto kalodio ethernet i provlima stin ethernet tou router.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:???: Γεια σε όλους! Εχω ένα πρόβλημα. Έχω το πακέτο Adsl Wireless με την ταχύτητα 1024 της Otenet. Το έκανα ενσύρματο, γιατί μου είπαν ότι θα τρέχει πιο γρήγορα.Το συνέδεσα στην Ethernet αλλά δεν ανάβει το λαμπάκι και μου γράφει στην οθόνη κάτω στην μπάρα δεξιά το μήνημα Cable Is Unplugged. Βοήθεια παιδιά το αποσυνδέω το ξανασυνδέω τίποτα. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. Ζητάω συγνώμη αν σας κουράζω.
:) Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τις απαντήσεις σας. Τελικά το πρόβλημα ήταν στο καλώδιο της ethernet. Ευχαριστώ πολύ Poulinos. Τώρα τι μου συστήνετε για τις ταχύτητες?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ite ethernet ite wireless i taxitita tha einai to idio.ante na xaseis 1 tis ekato kai ti egine.to wireless ipostirizei mexri 54 mbps .kane to adsltest.forthnet.gr kai se wireless kai se cable kai den tha deis kati.an itan kaneis den tha eperne wireless

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...