Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1383

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 
 
 

Τα παράπονα από πλευράς των παικτών του NBA για τις εγκαταστάσεις στην Disney World και το φαγητό που προσφέρεται πέφτουν… βροχή, όμως ο Τζα Μοράντ διαφωνεί ανοικτά!

Ο rookie πόιντ γκαρντ των Μέμφις Γκρίζλις αποφάσισε να δώσει τη δική του απάντηση στους «γκρινιάρηδες» όπως ο Τρόι Ντάνιελς, ο Τζοέλ Εμπίιντ και ο Ραζόν Ρόντο, που δεν έμειναν ικανοποιημένοι απ’ όσα συνάντησαν στην «φούσκα» του Ορλάντο.

 

«Το δωμάτιό μου είναι μια χαρά. Το φαγητό είναι μια χαρά. Εγώ δεν είμαι μεγαλωμένος σε περιβάλλον πλουσίων», δήλωσε με νόημα ο ταλαντούχος γκαρντ των «αρκούδων» μιλώντας σε δημοσιογράφους.

τους την ειπε...

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
 
με το james ο βασιλιας..

Στην απόφαση να μην χρησιμοποιήσει κάποιο από τα εγκεκριμένα κοινωνικά μηνύματα ως όνομα στη φανέλα του, αποφάσισε να αγωνιστεί στο Ορλάντο ο ΛεΜπρόν Τζέιμς.

«Δεν θα έχω κάποιο μήνυμα στο πίσω μέρος της φανέλας. Δεν πρόκειται για έλλειψη σεβασμού. Συγχαίρω εκείνους που αποφάσισαν να βάλουν ένα τέτοιο όνομα στη φανέλα. Αυτό όμως είναι κάτι που δεν αντιστοιχεί με την αποστολή και το στόχο μου», τόνισε.

 

«Θα ήθελα να συμμετέχω και εχώ στην απόφαση για το τι θα λέει η φανέλα. Είχα κάποια πράγματα στο μυαλό μου, αλλά δεν ήμουν μέρος αυτής της διαδικασίας», δήλωσε με νόημα ο «βασιλιάς».

«Είμαι εδώ για έναν και μοναδικό στόχο και αυτός ο στόχος είναι η κατάκτηση του πρωταθλήματος», ξεκαθάρισε ο ηγέτης των Λος Άντζελες Λέικερς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thanosfwto είπε
 
 
 

Τα παράπονα από πλευράς των παικτών του NBA για τις εγκαταστάσεις στην Disney World και το φαγητό που προσφέρεται πέφτουν… βροχή, όμως ο Τζα Μοράντ διαφωνεί ανοικτά!

Ο rookie πόιντ γκαρντ των Μέμφις Γκρίζλις αποφάσισε να δώσει τη δική του απάντηση στους «γκρινιάρηδες» όπως ο Τρόι Ντάνιελς, ο Τζοέλ Εμπίιντ και ο Ραζόν Ρόντο, που δεν έμειναν ικανοποιημένοι απ’ όσα συνάντησαν στην «φούσκα» του Ορλάντο.

 

«Το δωμάτιό μου είναι μια χαρά. Το φαγητό είναι μια χαρά. Εγώ δεν είμαι μεγαλωμένος σε περιβάλλον πλουσίων», δήλωσε με νόημα ο ταλαντούχος γκαρντ των «αρκούδων» μιλώντας σε δημοσιογράφους.

τους την ειπε...

Μαλλον ειναι επειδη ειναι rookie και δεν εχει συνηθισει στην ζωη μεσα στην χλιδη με παρατρεχαμενους,σεφ κτλ,σε καμια δεκαετια μπορει να λεει αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Nevyn είπε

Μαλλον ειναι επειδη ειναι rookie και δεν εχει συνηθισει στην ζωη μεσα στην χλιδη με παρατρεχαμενους,σεφ κτλ,σε καμια δεκαετια μπορει να λεει αλλα

γενικα αν δεις την ιστορια του ξεκινησε φτωχος και γενικα ειναι σεμνο παιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, thanosfwto είπε

γενικα αν δεις την ιστορια του ξεκινησε φτωχος και γενικα ειναι σεμνο παιδι

Η πλειοψηφια των παικτων φτωχοι ξεκινησαν,λιγοι ειναι απο ευκαταστατες οικογενειες,ομως αν απο φτωχος μετα ξαφνικα γινεις πλουσιος και περασουν καποια χρονια λογικο ειναι να συνηθισουν διαφορετικα ορισμενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Nevyn είπε

Η πλειοψηφια των παικτων φτωχοι ξεκινησαν,λιγοι ειναι απο ευκαταστατες οικογενειες,ομως αν απο φτωχος μετα ξαφνικα γινεις πλουσιος και περασουν καποια χρονια λογικο ειναι να συνηθισουν διαφορετικα ορισμενοι

φιλε λογικο ειναι..κανονικα λεφτα για πεταμα..εδω καποιοι πανε βαζουν βενζινη πληρωνουνε μπορει και 1000 δολαρια και δεν  παιρνουνε καν ρεστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μοσχάρι δε τρώνε; ε έχει πολύ διακύμανση η ποιότητα

 

Εγώ συμφωνώ μαζί τους.:-)

Αν τους χρέωσαν 100 ευρώ το κιλό (σοβαρά μιλάω). Απλά δε είναι θέμα για δημοσιοποίηση

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γεια σου ρε φιλελληνα καντερ..

εισαι και βοστωνεζος δικος μου  εισαι

enes-kanter-boston.jpg

Το δικό του σχόλιο για την απόφαση του Τούρκου προέδρου, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν, να μετατρέψει την Αγία Σοφία σε τζαμί, έκανε ο Ενές Καντέρ.

Ο σέντερ των Μπόστον Σέλτικς τάχθηκε ξανά απέναντι στον Ερντογάν, ξεκαθαρίζοντας πως άπαντες οφείλουν να σέβονται τις άλλες θρησκείες, ενώ χαρακτήρισε ως «παιχνίδι με πολιτικά κίνητρα» τη μετατροπή του μουσείου σε ισλαμικό τέμενος.

 

«Πρέπει να σεβόμαστε όλες τις κουλτούρες και τις θρησκείες. Η Αγία Σοφία είναι ένα μνημείο παγκόσμιας κληρονομιάς που επισφραγίζει την θρησκευτική αρμονία. Υπάρχουν πάρα πολλά τζαμιά γύρω από αυτή την περιοχή και δεν είναι καν μισογεμάτα», ανέφερε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Twitter.

«Είναι ακόμη ένα παιχνίδι του Ερντογάν με πολιτικά κίνητρα. Η Τουρκία απομακρύνεται από τις σύγχρονες κοσμικές ρίζες», έγραψε

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να ΄ξερα αν υπάρχει κανένας σώφρων άνθρωπος που μετά από όλα αυτά που γράφονται και ακούγονται, νομίζει ότι θα παιχτεί μπάσκετ της προκοπής στη φούσκα. Εμένα μου φαίνεται ότι αγγαρεία κάνουν οι περισσότεροι από αυτούς μπας και σωθεί η χρονιά με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...