Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και από τη δική μου τη σκοπιά μου φαίνεται λάθος αλλά καταλαβαίνω ότι θέλει να ταυτιστεί το όνομα του με τη πόλη περισσότερο παρά να πάρει ένα πρωτάθλημα άμεσα (άμεσα = του χρόνου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1518

  • ilos

    1383

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Λογικό σενάριο το ότι έμεινε! Δεν θα άφηνε την ομάδα που τον πίστεψε να φύγει! Για μένα δεν έπρεπε να πάρει όλα αυτά τα χρήματα ώστε να μείνει και ένα ποσό να μπορούν να τον πλαισιώσουν. Ας ελπίσουμε να γίνει ένας δεύτερος Νοβίτσκι!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως ήταν λάθος  μια επέκταση για τόσα πολλά χρόνια,ειδικά μετά τις βλακείς που έγινα με τον Μπογκντάνοβιτς.Αν ήθελε να μείνει  ας έκανε μια επέκταση για πχ 2+1  χρόνια ώστε να έχει μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων στο μέλλον και να νιώθουν  και μια πίεση και οι Μπακς για να βελτιώνουν την ομάδα συνέχεια.

Ελπίζω να μην γίνει σαν το Garnett που έφαγε τα πιο καλά του χρόνια στην Μινεσότα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Nevyn είπε

Νομίζω πως ήταν λάθος  μια επέκταση για τόσα πολλά χρόνια,ειδικά μετά τις βλακείς που έγινα με τον Μπογκντάνοβιτς.Αν ήθελε να μείνει  ας έκανε μια επέκταση για πχ 2+1  χρόνια ώστε να έχει μεγαλύτερη ελευθερία κινήσεων στο μέλλον και να νιώθουν  και μια πίεση και οι Μπακς για να βελτιώνουν την ομάδα συνέχεια.

Ελπίζω να μην γίνει σαν το Garnett που έφαγε τα πιο καλά του χρόνια στην Μινεσότα

Νομίζω το σουπερμαξ είναι μόνο πολλά χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mants118 είπε

Κάτσε μπορεί να έρθει ο Χάρντεν. 

Τότε είναι που θα σιγουρευτεί ότι δεν θα σηκώσουν τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οτι -αν γινοταν- δεν επρεπε να παρει τοσα μπας και παρουν κανεναν αλλον σοβαρο παικτη. Κατα τα αλλα για καθε Νοβιτσκι που τελικα πηρε πρωταθλημα, υπαρχει και ενας Γκαρνετ, Μπαρκλευ,Τ-Mac, που χαραμισε τα καλα του χρονια σε κακες ομαδες. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, james9tito είπε

Συμφωνω οτι -αν γινοταν- δεν επρεπε να παρει τοσα μπας και παρουν κανεναν αλλον σοβαρο παικτη. Κατα τα αλλα για καθε Νοβιτσκι που τελικα πηρε πρωταθλημα, υπαρχει και ενας Γκαρνετ, Μπαρκλευ,Τ-Mac, που χαραμισε τα καλα του χρονια σε κακες ομαδες. 

 

Δεν μπορούν όλοι να πάρουν πρωτάθλημα, αλλά ναι βλέπεις όλα αυτά τα τεράστια ονόματα χωρίς αυτήν την επιβράβευση και αναρωτιέσαι σε ποια ομάδα θα μπορούσαν να είναι και τι καλύτερο θα μπορούσαν να είχαν κάνει. 

Για μένα είναι και ο εγωισμός του αστέρα ότι εγώ είμαι ο πυλώνας της ομάδας και εγώ είμαι το πρώτο όνομα στη πόλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Έγω πάλι πιστεύω ότι θα φύγει σε ορίζοντα 2ετίας.

Έτσι θα έχει και το super-max του και η ομάδα του δε θα τον χάσει χωρίς ανταλλάγματα.

το στρατηγικό παίγνιο αυτό λέει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...