Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γυρνάει και ο Herro, μάλλον από 3ο game. Βέβαια, τα δεδομένα πάλι δύσκολα για miami, αλλά ας μη τους ξεγράψουμε, το δικαιούνται με αυτά που έχουν πετύχει ως τώρα. Ακόμη και 4-0 να χάσουν πάντως, μπράβο τους για τη μαχητικότητα, την ομαδικότητα, την υπέρβαση που έχουν κάνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1469

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 hours ago, greekfragma said:

Καλά τα λες χοχοχο

Ο Μπαμ έχασε λεηαπ δύο κεφάλια πάνω από το. Γουαητ. Κλαίω 

 

11 hours ago, ilos said:

Καλά ο Bam σήμερα είναι για τη διαφήμιση του Johnie Walker με τα βαρέλια.

Αν τρέξουν οι Celtics μπορούν να το πάρουν το παιχνίδι. Αν την πιπιλάνε και πάνε με iso's του Βrown και τούβλα καλά κρασιά.

White και Martin για άλλη μια φορά οι καλύτεροι παίχτες στο γήπεδο.


ο Bam ειναι η αθλητικη εκδοση του Παπαγιαννη στο NBA στο μπασκετικο iq ειναι ιδιοι..
οι Λεικερς δεν καταφεραν με 3 ψηλους και βοηθειες απο κοντο στη τριπλα να περιορισουν τον Γιοκιτς, αντι να τον κουρασουν τους κουρασε αυτος κι εν τελει εκανε το παιχνιδι του,
ειμαι περιεργος να δω τι θα σκαρφιστει ο Σπολστρα κι αν και κατα ποσο θα του βγει γιατι αντικειμενικα δεν εχει τα μεσα να περιορισει εντος ρακετας τον Τζοκερ, ο οποιος θα κανει παρτυ με τον αφρικανο Παπαγιαννη, Τζιμης και Λοβ ειναι μικροι σε μεγεθος για να βοηθησουν
ο Τζοκερ ειναι ο βαρυς παραδοσιακος σεντερ που εχει εκλειψει με εκπληκτικη ομως τριπλα πλαστικοτητα κι ευστοχια για τα συγχρονα δεδομενα

γνωμη μου ειναι οτι οι Χιτ εχουν στησει την ομαδα ετσι ωστε να περασουν μεχρι τελικους Ανατολης μετα η υποθεση νικη εγκειται στη μεταφυσικη

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, xristakos95 said:

Μπραβο στο μιαμι, το αξιζε και εγινε πραξη. Ο σποελστρα με καποιο μαγικο τροπο παιρνει το μέγιστο απο τους παιχτες του. 

Μπραβο και στους σελτικς για την προσπαθεια αλλα μεχρι εκει. Δεν μπορω αυτο τον φαβοριτισμο για μια τοσο ασταθη ομαδα. Εχει καποια ταλέντα δεν αντιλεγω, αλλα ο σουπερσταρ σου ειναι ο ορισμος της ασταθειας. Ισως σε 2χρονακια να στρωσει. Αλλα σαν συνολικη εικονα ο Μπραουν ειναι πολυ πιο σταθερος απο Τειτουμ. Μιρκοτερο ταβανι αλλα πιο σοβαρος. Εκτος απο σημερσ βεβαια 😅

Οπως και να εχει και εγω Ντενβερ βλεπω και θελω, για να δικαιωθει ο χοντρουλης γιγαντας. Αλλα και ο Τζιμυ να το σηκωσει δεν θα με χαλασει. 

Denver in 5

εσύ φίλε έβαλες τα γελάκια σου την επόμενη μέρα, που έλεγα οτι γυρνάει ακόμα και στο 3ο δωδεκάλεπτο αλλά ανάθεμα και αν έβλεπες live το παιχνίδι. Το χάσαν γιατί στη τελική ευθεία έφτασαν μέχρι τους 7 πόντους διαφορά και μετά έκαναν απανωτά λάθη που τίποτα δεν έδειχνε οτι θα γίνει τέτοια ψυχική παραίτηση. 7 πόντοι με πάνω από 5 λεπτά να απομένουν είναι Ψίχουλα.

Μιλάς για Τέητουμ που έπαιξε με μισό πόδι από το 1ο λεπτό του ματς

και οτι είναι πιο σταθερός ο Μπράουν από τον Τέητουμ.

Μάλλον εδώ δεν έχεις δει ούτε μισό ματς από όλη τη χρονιά για να το λες.

εμένα τελικά στα παπάκια μου τα γελάκια. γράφω για τα ματς live και απολαμβάνω και ας πέσω έξω στη τελική. αλλά αυτά τα γελάκια της επόμενης μέρας ενώ αποδεδειγμένα δεν έχεις μυρωδιά από όλο το ματς που έγινε είναι κάτι που πρέπει να ξανασκεφτείς.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκρινα τον Τειτουμ απο ενα ματς, ειπα οτι ειναι ασταθης αλλα εχει ψηλο ταβανι σε σχεση με τον σταθεροτερο Μπραουν. 

Τωρα τα γελακια παρτα οπως θες. 

Αν θες να βγαλεις τα οπαδικα γυαλια να μιλησουμε ευχαριστως, αλλιως καλη συνεχεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εγώ σήμερα είδα το παιχνίδι

Κανένα μα κανένα νόημα που έπαιξε ο Tatum τόσο πολλά λεπτά

Με το σκορ να φαίνεται ότι πάει για χαμηλά και ότι θέλει ένταση στην άμυνα δεν το αφήνεις μέσα 

Ωραία ομάδα η Σέλτικς αλλά πάλι κάτι τους έλειπε και δυστυχώς αυτό που θέλουν είναι μια αλλαγή

Θέλουν ένα first pass playmaker που να εχει τα κοτσια να μην δίνει την μπάλα μόνο στον Tatum αλλά να τον χρησιμοποιήσει ως δόλωμα (αφού πάντα έχει κάποιον κοντά προς βοήθεια)για μια καλή ασιστ 

Δεν έχω δει πως έπαιξαν μεταξύ τους στην κανονική περίοδο μαιαμι και Ντένβερ αλλά δεν έχει σημασία γιατί το Μαϊάμι είναι άλλη ομάδα στα πλέι οφ

Ειλικρινά αναρωτιέμαι τι θα κάνει με τον γιοκιτς

Ποιος θα πάει πάνω του; Θα παίξουν ζώνη; Θα πάνε σε υψηλό σκορ; 

Οποία στρατηγική και να επιλέξουν χάνουν

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός Ροκι ρε με το trash. 10 φορές σίδερο για να βάλει 1 και αν.

Δείτε youtube versus vids με Μπανγκο που τα στάζει από το κέντρο με τη 1η σε ΚΑΘΕ ματς.

(σταμάτησα να είμαι Σελτικς βαμμένος και έγινα ξανά Μιλγουόκι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 minutes ago, coyote2 said:

ο Θανάσης ήταν βουλιαγμένη την προηγούμενη εβδομάδα... παραλιακή... 

Αυτό το ανέφερες λόγω της συζήτησης για μασκοτ? 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...