Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παπαδες ο Δαμιανος αλλα και παλαβομαρες....εν τω μεταξυ οι Pacers τι τουβλα ειναι αυτα που πετανε στο 3π? Ελπιζω να συνεχισουν ετσι...

Μπομπαρος δυστυχως προς το παρων ειναι οΜπομπαρος των p-off...🫥

Επεξ/σία από scorpion8283
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1523

  • ilos

    1479

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

πονάνε τα μάτια μου με αυτά που βλέπω...χάλια και οι 2 ομάδες. μηδέν στόχευση random plays και ότι γίνει.

μπροστά οι Μπακς γιατί απλά οι Πεησερς είναι ΠΟΛΥ χειρότεροι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, greekfragma said:

πονάνε τα μάτια μου με αυτά που βλέπω...χάλια και οι 2 ομάδες. μηδέν στόχευση random plays και ότι γίνει.

μπροστά οι Μπακς γιατί απλά οι Πεησερς είναι ΠΟΛΥ χειρότεροι.

Η αληθεια ειναι οτι οι pacers εριξαν τρελα τουβλα...

Προς το παρων middleton και παραδοξως Πατ παιζουν εξαιρετικη αμυνα..για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παναηαμ θα σπάσω την οθόνη....λόπεζ κάνει φεηκ τρίποντο από τα 8μέτρα. πασάρει στην αδύναμη και ο μπίσλεη τραβάει έρμπολ...ριμπάουντ από κράουντερ κάτω από το καλάθι του έρμπολ και το χάνει μόνος του.

αν αυτή είναι συγκέντρωση για playoff game....πάω να δω λίγο πρωτάθλημα Φιλιππίνων.

+20 τραβάει ο Λόπεζ ταπίδι ξεχύνονται στον αιφνιδιασμό και ο λούζερ κόουτς παίρνει ταημ....

Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment

Επεξ/σία από greekfragma
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, greekfragma said:

παναηαμ θα σπάσω την οθόνη....λόπεζ κάνει φεηκ τρίποντο από τα 8μέτρα. πασάρει στην αδύναμη και ο μπίσλεη τραβάει έρμπολ...ριμπάουντ από κράουντερ κάτω από το καλάθι του έρμπολ και το χάνει μόνος του.

αν αυτή είναι συγκέντρωση για playoff game....πάω να δω λίγο πρωτάθλημα Φιλιππίνων.

Εφαγε ταπα απο το ταμπλο 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, greekfragma είπε

πονάνε τα μάτια μου με αυτά που βλέπω...χάλια και οι 2 ομάδες. μηδέν στόχευση random plays και ότι γίνει.

μπροστά οι Μπακς γιατί απλά οι Πεησερς είναι ΠΟΛΥ χειρότεροι.

Έχει νόημα να παίξεις ορθολογικό basket όταν έχεις αυτή τη ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ να τους παίζει μόνος μου και όλοι σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, ilos said:

Έχει νόημα να παίξεις ορθολογικό basket όταν έχεις αυτή τη ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ να τους παίζει μόνος μου και όλοι σας?

αν αυτή η ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ βρεθεί σε κακό βράδυ τι κάνουμε;

σορυ για τη γκρίνια και ας είναι 35-65 το σκορ αλλά καμιά φορά καλό είναι να κοιτάμε γενικά τα plays-focus της ομάδας και όχι αν ο Λίλαρντ πυροβολεί από παντού. Επίσης η διαφορά το μόνο που λέει είναι πόσο τούβλα πετάνε οι Πέησερς και αν έμειναν στο λεωφορείο και δε πάτησαν παρκέ σε συνδυασμό με το πυροβόλο Λίλαρντ.

Το γήπεδο δείχνει οτι γέρνει, υπάρχει ενθουσιασμός σαν game1 αλλά πιστεύω οτι τέτοια εμφάνιση από Πέησερς δε θα ξανάρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greekfragma είπε

αν αυτή η ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ βρεθεί σε κακό βράδυ τι κάνουμε;

σορυ για τη γκρίνια και ας είναι 35-65 το σκορ αλλά καμιά φορά καλό είναι να κοιτάμε γενικά τα plays-focus της ομάδας και όχι αν ο Λίλαρντ πυροβολεί από παντού. Επίσης η διαφορά το μόνο που λέει είναι πόσο τούβλα πετάνε οι Πέησερς και αν έμειναν στο λεωφορείο και δε πάτησαν παρκέ σε συνδυασμό με το πυροβόλο Λίλαρντ.

Το γήπεδο δείχνει οτι γέρνει, υπάρχει ενθουσιασμός σαν game1 αλλά πιστεύω οτι τέτοια εμφάνιση από Πέησερς δε θα ξανάρθει.

Το πρόβλημα δεν είναι τόσο ότι θα σταματήσουν τα τούβλα στα επόμενα παιχνίδια, αλλά ότι δεν υπάρχει ένα άτομο σε ολόκληρο το ρόστερ να ματσάρει τον Σιάκαμ. Μόνο αν γυρίσει ο Γιάννης υγιής θα γίνει δουλειά εκεί,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, greekfragma said:

αν αυτή η ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ βρεθεί σε κακό βράδυ τι κάνουμε;

σορυ για τη γκρίνια και ας είναι 35-65 το σκορ αλλά καμιά φορά καλό είναι να κοιτάμε γενικά τα plays-focus της ομάδας και όχι αν ο Λίλαρντ πυροβολεί από παντού. Επίσης η διαφορά το μόνο που λέει είναι πόσο τούβλα πετάνε οι Πέησερς και αν έμειναν στο λεωφορείο και δε πάτησαν παρκέ σε συνδυασμό με το πυροβόλο Λίλαρντ.

Το γήπεδο δείχνει οτι γέρνει, υπάρχει ενθουσιασμός σαν game1 αλλά πιστεύω οτι τέτοια εμφάνιση από Πέησερς δε θα ξανάρθει.

Ισχυει...πραγματικα δεν θυμαμαι να χω ξαναδει τοσα τριποντα να μην βρισκουν ουτε στεφανι σε ενα ημιχρονο...ειναι αδιανοητα αστοχοι...προφανως εχουν τρελο αγχος...μονο ο Σιακαμ παιζει ( δεν μπορει να τον πιασει ο Brook...το ξερουμε χρονια τωρα

Αλλα ενταξει...απολαυσε το ρε συ προς το παρων και βλεπουμε αποβΤεταρτη...

Εχω αρχισει να πιστευω οτι θα πρεπει να παιζουν οσο δυνατον λιγοτερο μαζι ο Γιαννης με τον   Δαμιανο...😵‍💫

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι Bucks στην αρχη πλην Lillard ειχαν 2/12 απλα ο Demian με 35π κανει τη διαφορα,
δεν ειναι καμια ομαδα-μεταλλο οι Pacers
στην Ανατολη τα κουκια ειναι μετρημενα, Celtics, Bucks, Heat οι αλλοι ειναι για βρουβες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, scorpion8283 said:

Ισχυει...πραγματικα δεν θυμαμαι να χω ξαναδει τοσα τριποντα να μην βρισκουν ουτε στεφανι σε ενα ημιχρονο...ειναι αδιανοητα αστοχοι...προφανως εχουν τρελο αγχος...μονο ο Σιακαμ παιζει ( δεν μπορει να τον πιασει ο Brook...το ξερουμε χρονια τωρα

Αλλα ενταξει...απολαυσε το ρε συ προς το παρων και βλεπουμε αποβΤεταρτη...

Εχω αρχισει να πιστευω οτι θα πρεπει να παιζουν οσο δυνατον λιγοτερο μαζι ο Γιαννης με τον   Δαμιανο...😵‍💫

 

Να ξεκαθαρίσω κάτι προς όλους που διαβάζουν το θρεντ. Προφανώς και ίσως γκρινιάζω νωρίς. Είναι όμως playoff game. Είμαι από εκείνους που έχω απαιτήσεις από τον Γιάννη και τους Μπακς για να έρθει το 2ο δαχτυλίδι. Αφήνω στην άκρη τις επιλογές Χορστ εδώ και 3-4 χρόνια (τα έχω αναλύσει ξανά πιο πίσω). Η σημερινή εικόνα όμως εκτός του Λίλαρντ και κάτι αναλαμπές Μιντλετον-Πόρτις μου λένε οτι η ομάδα πετάει χαρταετό στη τελική ευθεία ή και δεν υπάρχει ενέργεια και έμπνευση λόγω προπονητή; Τον Ντοκ δε θα τον μάθουμε φέτος. Τον ξέρουμε τι λούζερ είναι αλλά δε βλέπω κάποιον να παρεμβαίνει και να ζητάει τη σοβαρότητα που πρέπει να υπάρχει σε μια ομάδα που λέει οτι πάμε για ring contenders.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...