Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 minutes ago, scorpion8283 said:

Τι σκ@τα τραυματισμος ηταν αυτος του Γιαννη στο πρωτελευταιο παιχνιδι της χρονιαςκαι τον κραταει ενα μηνα εξω  πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω....τοση ατυχια ή μ@λ@κια? 

Τελοσπαντων, αντε να δουμε. Πολυ δυσκολα παντως θα ειναι τα πραγματα.

 

Καμιά φορά είναι και η εκτίμηση των ανθρώπων που παίρνουν αποφάσεις βλέποντας και την επόμενη μέρα. Περνάς έστω δύσκολα τους Pacers, γιατί στα χαρτιά και χωρίς Γιάννη είσαι καλύτερη ομάδα, προφυλάσσεις τον Γιάννη για να είναι πιο έτοιμος για τα ματς που καίνε στην επόμενη σειρά που τον επόμενο αντίπαλο χωρίς Γιάννη σίγουρα δεν τον έχεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1523

  • ilos

    1480

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

21 minutes ago, greekfragma said:

 

Καμιά φορά είναι και η εκτίμηση των ανθρώπων που παίρνουν αποφάσεις βλέποντας και την επόμενη μέρα. Περνάς έστω δύσκολα τους Pacers, γιατί στα χαρτιά και χωρίς Γιάννη είσαι καλύτερη ομάδα, προφυλάσσεις τον Γιάννη για να είναι πιο έτοιμος για τα ματς που καίνε στην επόμενη σειρά που τον επόμενο αντίπαλο χωρίς Γιάννη σίγουρα δεν τον έχεις.

Μακαρι! Αντε να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε κάνουν λάθη οι Bucks, θα είναι dogfight μέχρι το τέλος όπως το βλέπω. Έχει πλάκα που βάζουν τον Λόπεζ εκτός picknrolls και πάλι η Indiana δε τον κάνει exploit στην περιφέρεια lol.

Ο τραυματισμός του Γιάννη είναι ζόρικος και η υποτροπή είναι Αχίλλειος (αλά KD)...

2-4 βδομάδες για αυτόν είναι η αποθεραπεία (3-5 για τους υπόλοιπους κοινούς θνητούς σαν εμάς).

Πφ χάνουν πάλι τα rebound και εύκολα καλάθια και τους δίνουν ευκαιρίες μετά στο transition. Το game είναι καθαρά θέμα focus ακόμα και για αυτούς τους αποδεκατισμένους Bucks, αλλά είναι κόλαση εκεί μέσα.

Τι τρικυμία είναι αυτή γαμώ τον Beasley μου. 0 συγκέντρωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμιά φορά θα ήθελα να έχω τον Ομπράντοβιτς προπονητή σε τέτοια απάθεια του Beasley. Να πήγαινε από μόνος του στη ντουζιέρα πριν καν δει να γίνεται μελιτζάνα.

23-6 επιμέρους στο 6λεπτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά game ήταν μέχρι που μπήκαν Beasley/Pat. Όσο ήταν Beverley μέσα ήταν σοβαρή ομάδα τουλάχιστον.

Ομάδα να δυσκολεύεται να επαναφέρει την μπάλα από την πρώτη περίοδο δεν έχω ξαναδεί.

Δυστυχώς δε βλέπω να περνάνε από κει μέσα, ο παράδεισος του heckling είναι δεν ακούς καν τους sportcasters. Pat, Beasley είναι στη κοσμάρα τους και τους χρειάζεσαι στο rotation.

9 λεπτά πριν, greekfragma είπε

καμιά φορά θα ήθελα να έχω τον Ομπράντοβιτς προπονητή σε τέτοια απάθεια του Beasley. Να πήγαινε από μόνος του στη ντουζιέρα πριν καν δει να γίνεται μελιτζάνα.

Καλά αν τον είχε ο Ζοτς δε θα άντεχε 3 λεπτά στη πρώτη προπόνηση, θα έφευγε από μόνος του για Amerika.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινάς με σετ παιχνίδι που βλέπεις σου ταιριάζει. Με Μπέβερλι οργανωτή και καλό passing στη περιφέρεια...και ξαφνικά βάζεις Beasley Pat μπάζεις πίσω, χάνεις τα μυαλά σου και αντί να ξαναρίξεις ρυθμό πας σε run n gun που οι Pacers υπερτερούν σε ταχύτητα.

Ρε Doc μα τη ΜΠ-αναγία. ...

Ryan Reynolds Ugh GIF by 20th Century Fox Home Entertainment

Beasley αγόρι μου....ΖΗΤΑ  ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑΓΗ ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ

μέχρι και ο ντιζελοκίνητος Λόπεζ σου φωνάζει να πάρεις θέση στο φτερό για high low!

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να μη μαρκάρει κανείς στη περιφέρεια και ταυτόχρονα να μην πάνε για το rebound μετά, και να είσαι ακόμα στο παιχνίδι.

Ο Haliburton πιο πολύ τα χάνει μόνος του γιατί δε μπορεί να καταλάβει τι προσπαθεί να κάνει ο Beasley μου φαίνεται.😂

Η σωστή πεντάδα είναι Dame,Beverley,Middleton,Portis,Gallo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rebound από τρίποντο για follow κάρφωμα. Όχι δεν είναι ο wemby, αλλά o Hali με τους bucks.

Pat,Beasley πάλι μέσα και αρχίσαμε τα ίδια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαλάκα ο Bealey επίτηδες τα κάνει? Δεν είναι βοήθεια αυτό που κάνει απλά δε μαρκάρει τίποτα.

Μόλις τώρα, scorpion8283 είπε

Ο Πατ δεν βλεπεται....

Αυτό είναι όλη τη χρονιά, με εξαίρεση το προηγούμενο παιχνίδι που ήταν "πολύ καλός" με 9 και 4 lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, ilos said:

Ρε μαλάκα ο Bealey επίτηδες τα κάνει? Δεν είναι βοήθεια αυτό που κάνει απλά δε μαρκάρει τίποτα.

εγώ θα του έριχνα πρόστιμο για προκλητική αδιαφορία σε ματς που παίζεται η πρόκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...