Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαναλεμε, στους Σελτικες δεν σφαζονται γιατι ο καθενας ηταν αστερας σε καποιο ρολο διαφορετικο και δεσανε(πχ ο Αλεν ποτε δεν επροκειτο να κλεψει προσπαθειες απο τον Γκαρνετ αλλα απο τους αλλους περιφερειακους των Σελτικς γιατι στηριζεται κυριως στο σουτ)

Στο Μαιαμι, αν εξαιρεσεις τον Μπος που δεν ειναι τοσο απαιτητικος, οι αλλοι δυο τοσο στους Χιτ οσο και στους Καβς απαιτουσαν σε καθε επιθεση η μπαλα να ακουμπαει σε αυτους.

Θα μπλεξουν τα μπουτια τους

 

Btw στη Βοστωνη υπαρχει και ενας Ροντο ο καλυτερος μη-σκορερ ασος του ΝΒΑ αυτη τη στιγμη που τους κουμανταρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 23k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1526

  • ilos

    1507

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Δεν διαφωνώ ότι έχουν συνηθίσει αλλιώς στις ομάδες τους, αυτό είναι το προφανές. Ούτε το βλέπω αδύνατο, αλλά δεν είπα ποτέ ότι θα είναι και εύκολο να συνυπάρξουν. Σαν χαρακτήρες και οι δύο πάντως φαίνονται πολύ καλοί ώστε να μην τα κάνουν όλα μπο#@#, μένει να το δούμε.

Όταν μια ομάδα έχει πολλούς σταρ όλοι θα θέλουν την μπάλα, το θέμα είναι τι θα κάνουν όταν ο ένας από τους δύο σκοράρει πιο πολύ από τον άλλον. Εκεί αν αρχίσει γκρίνια και κακό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μia φήμη ότι στους Ολυμπιακούς του Πεκίνου το 2008 η 4αδα LJ,DW,CB,CP3 σχεδίαζε να παίξει μαζί με σκοπό την δημιουργία μιας δυναστείας. Στο twitter ο Chris Paul αναφέρεται στον ΛεΜπρόν σαν "my brother" οπότε νομίζω ότι έχει μια βάση.

Στην αρχή είχαν σκεφτεί το Σικάγο λόγω εντοπιότητας του Γουέϊντ αλλα φοβήθηκαν τις συγκρίσεις με τον μύθο. Η επόμενη ομάδα που θα είχε αρκετό χώρο στο καπ σε βάθος χρόνου ήταν το Μαΐάμι. Ψάξτε το και θα δείτε οτι το καπ του Μαΐάμι στα επόμενα 3 χρόνια χωράει και τους 4 (μπόρει και κάποιον έξτρα έκπληξη).

Μην ξεχνάτε ότι και οι 3 κόψανε χρήματα που θα μπορούσαν να πάρουν (25μυρια στην 6ετια ο Λεμπρόν , 15 ο Μπός , 10 ο Γουέιντ) απο άλλες ομάδες.

 

Το κυρίως θέμα είναι αν αντέξουν την πίεση 1ον και 2ον αν τα βρούν μεταξύ τους.

Έχω την εντύπωση ότι αυτό το έχουν λύσει ήδη καθώς όπως ξέρετε ήδη καθολη την διάρκεια του καλοκαιριού είχαν συχνές επαφές. Για αυτό και ο Στέρν είπε " Δεν είναι παράνομο παίχτες να συναντιούνται στην περίοδο του Free Agency"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγε και ο Ιγκλαουσκας(συμπαικτες με ΛΤ στους Καβς) στους Χιτ

 

Με μόλις 1.4Μ πηγε ο Ιλγκάουσκας.. Να δεις που καποια ΝΙΚΕ θα τους τα χώσει χοντρα για διαφημίσεις για να χαθεί η χασουρα απο τα συμβολαια.. Ελπίζω να επιβεβαιωθω οτι χωρις πλειμεικερ δεν πας πουθενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ασχοληθεί πολύ με το nba, πιο πολύ φέτος και λίγο πέρυσι παρακολούθησα μερικούς αγώνες, και έναν μόνο των heat, αλλά θέλω να ρωτήσω, ο Chalmers πόσο κακός είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση για προβλέψεις: θα κάνει συμβόλαιο ο Σόφο στους Clippers? εγώ πιστεύω θα τα καταφέρει. έχει τεράστιο ταλέντο, και φαίνεται να έχει στρωθεί και στη δουλειά. για να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι οπως παιζει στo summer league δεν κανει με τιποτα συμβόλαιο.. Σιγουρα δεν τον βοηθαει η ομαδα και ο τροπος αναπτυξης του παιχνιδιου, ουτε οτι δεν του δινουν πασες αλλά δεν παει καλα και ειναι φανερο.

Ισως παλι του δώσουν μια θεση στη 15αδα και να περιμενουν να προσαρμοστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση για προβλέψεις: θα κάνει συμβόλαιο ο Σόφο στους Clippers? εγώ πιστεύω θα τα καταφέρει. έχει τεράστιο ταλέντο, και φαίνεται να έχει στρωθεί και στη δουλειά. για να δούμε!

 

Ναι, τους έχει μαγέψει ο μπίφτεκας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο που τον σωζει ειναι οτι οι Κλιπερς καναν χωρο στο σκ αλλα δεν πηραν κανενα

Εχουν απλετο χρημα διαθεσιμο και λιγα ονοματα να τους το φανε οποτε μια προταση 1Μ πχ μπορει να την κανουν και οτι βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...