Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς,εγώ πάντως τώρα κατεβάζω με μόλις 15 KB/sec από το .com..... :evil: :evil:

Και να συμπληρώσω ότι κάνω direct download μέσω του FF.Δε χρησιμοποιώ κάποιο RS πρόγραμμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε φίλε. Να σου πω, εγώ έχω ως preffered server τον Level -3. Τσέκαρε μήπως έχει σχέση...

 

Δεν έχω σταματήσει να κατεβάζω με κάτω από 69 με 768 εγώ από κει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα ρε φίλε. Να σου πω, εγώ έχω ως preffered server τον Level -3. Τσέκαρε μήπως έχει σχέση...

 

Δεν έχω σταματήσει να κατεβάζω με κάτω από 69 με 768 εγώ από κει

 

Κι εγώ 768 έχω,αλλά μαμιέται το σύστημα τι να πω....:evil:

Μέχρι πριν λίγες μέρες δεν είχα πρόβλημα,κατέβαζα με 60-70,τώρα όμως.....:-?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή η προσφορά "αγοράζω στο .de - παίρνω δωρεάν σε .com" έπαψε να ισχύει για πάντα???

φτου... και ήμουν έτοιμος να πάρω, παρέα με ένα φίλο.... :( :( :(

Είναι σίγουρο αυτό???

 

Επίσης, είδα μια προειδοποίηση στο .com που έλεγε...

"RapidShare reserves the right to close accounts, which are shared with other people."

Παίζει αυτή η φάση, ή ψαρωτικό είναι??? Γιατί όπως είπα θα παρω λογαριασμό από μισό με ένα φίλο... Μη την πατήσουμε.. Ας μας πουν όσοι το χρησιμοποιούν 2 και 3 άτομα μαζί αν εχουν κάποιο πρόβλημα πρόσφατα...

 

Μάλλον πάντως μας κόβω να αγοράζουμε 1 συνδρομή στο .com και 1 ατο .de ...

Υπάρχουν ακόμα αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα στο .de που δεν μπορούμε να αγνοήσουμε...

 

Α και κάτι άλλο... Είμαι περίεργος να δω αν θα πέσουν οι ταχύτητες του .com μετά την Χριστουγεννιάτικη προσφορά που πλέον καταντάει πολύ φθηνή υπηρεσία και αξίζει με τα χίλια να το πληρώσεις... Φανταστείτε ποσοι θα αγοράσουν!!!

Θα δείξει...

 

Φίλε η προσφορά όπως ξέρουμε έχει λήξει εδώ και αρκετό καιρό. Επιπλέον ψάξε πρώτα να δεις αν τα λινκς για το rapidshare.de που έχεις είναι ενεργά γιατί αρκετά από αυτά είναι παλιά και έχουν απενεργοποιηθεί. Μην βγάλεις τσάμπα τον λογαριασμό.

Εγώ τη σύνδεση στο com τη μοιραζόμουν με ένα ακόμα φίλο, αλλά πλέον έχουμε δώσει το username/password και σε ένα τρίτο αφού δεν κατεβάζουμε πάνω από 1-2gb ο καθένας ημερησίως. Οπότε η φράση μάλλον ψαρωτική ή και για να σου ξεκαθαρίσουν ότι άμα αλλάξουν πολιτική έχουν το δικαίωμα να στην κόψουν.

Για τις ταχύτητες δεν μπορούμε να ξέρουμε τι θα γίνει. Προσωπικά κι εγώ είμαι λίγο πεσμένος τις τελευταίες μέρες αλλά φταίει ο ΟΤΕ αφού το πρόβλημα εντοπίζεται κι εκτός RS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τους πόντους τι τους κάνετε παίδες;

Convert ή όχι;

 

2) Σελίδα πότε αλλάζει;

Στην σελίδα που βλέπω τα αρχεία μου, τα οποία είναι πάρα πολλά,

λέει "Pages: [1] ", πότε θα εμφανιστεί το page 2;

Ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τους πόντους τι τους κάνετε παίδες;

Convert ή όχι;

 

2) Σελίδα πότε αλλάζει;

Στην σελίδα που βλέπω τα αρχεία μου, τα οποία είναι πάρα πολλά,

λέει "Pages: [1] ", πότε θα εμφανιστεί το page 2;

Ξέρει κανείς;

Αν περισσεύουν αρκετοί πόντοι που και που φτιάχνω acc για άλλους.

Στο .de έχω 2 σελίδες. Στην πρώτη εμφανίζονται περίπου τα 500 από τα 747 αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Α, εσύ τους δίνεις σε φίλους, εγώ ρώτησα για extend, να το κάνω ή να περιμένω να κοντεύει η λήξη;

2) Καλά, κάθε 500 αρχεία αλλάζει σελίδα; Πάρα πολλά είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να παρω εναν Premium λογαριασμο...

 

το θεμα ειναι οτι δεν θελω να βρισκομαι πανω απο το PC συνεχεια να βαζω τα λινκ.

 

για παραδειγμα να εχω 10 λινκ να τα περασω σε ενα προγραμμα και να τα κατεβασει με την σειρα...

 

 

γινετε αυτο η οχι? αν ναι με τι προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...