Προς το περιεχόμενο

Αστικοί μύθοι...


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά έχει παραγίνει το κακό. Υπάρχουν μερικοί άνθρωποι που αν τους πει ένας άγνωστος ότι η ΝΑΣΑ είπε πως η γη δεν γυρίζει, θα τον πιστέψουν.

Και πέρνω αφορμή απο αυτό το γεγονός:

 

Κάθομαι ο έρμος με κάτι φίλους απο την σχολή και συζητάμε.

Κουβέντα στην κουβέντα φτάσαμε να μιλάμε για τον Παπαθανασίου την μουσική που έγραψε για ταινίες κ.λ.π κ.λ.π και καταλήγουμε στην Μυθοδία.

Ε λέμε για το πόσο ωραία είναι και επική κ.λ.π και ένας φίλος μου με ύφος ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ, μας λέει:

''Το ξέρετε ότι οι L κατεβήκαν στην γή, και είπαν ότι θα μας αφανίσουν. Μας απείλησαν και είπαν ότι σε κάποια χρόνια θα δεχθούμε επίθεση απο αυτούς και αυτό θα σημάνει και το τέλος του κόσμου. Και μετά η ΝΑΣΑ φώναξε τον Παπαθανασίου να γράψει την Μυθοδία και ξοδέψαν ένα δις ευρώ για να δημιουργήσουν τεράστια μεγάφωνα και να τα βγάλουν στο διάστημα για να ακουστεί η μουσική παντού στο σύμπαν έτσι ώστε να την ακούσουν οι L και να μας την χαρίσουν''...

 

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Και έμεινα μ@λ@κ@ς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Lol, στο διάστημα είναι σχεδόν κενό, πώς διαδίδεται ο ήχος? (Δεν έκατσα να το πολυσκεφτώ, μπορεί να λέω και βλακεία αλλά έτσι μου φαίνεται)

 

 

σωστό και αυτό....

 

Υ.Γ.: Οι L, ποιοί είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο με τους L, αλλά τώρα που με πιάσαν οι υπαρξιακές μου ανησυχίες σκέφτομαι πώς όλο και κάποια παπάτζα από αυτές που ακούμε και κοροϊδεύουμε θα είναι αληθινή :s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.: Οι L, ποιοί είναι ?

 

Δεν ξέρω αν γράφονται με L ή Λ ή Ελ πάντως υποτίθεται ότι είναι αρχαίοι έλληνες που την κάναν σιγα σιγά για το διάστημα...

 

Lol, στο διάστημα είναι σχεδόν κενό, πώς διαδίδεται ο ήχος? (Δεν έκατσα να το πολυσκεφτώ, μπορεί να λέω και βλακεία αλλά έτσι μου φαίνεται)

 

Σκέφτηκα να του το πω αυτό, αλλά λέω ασε καλύτερα... Ποιος ξέρει τι θα ακούσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, πέρασαν οι Κ, οι L και οι Μ, αλλά αν έρθουν οι Ν που είναι πιο ανεπτυγμένοι απο τους προηγούμενους και έχουν όλπα αντι-ύλης τότε τι κάνουμε? :P (Πολυ Sci-Fi διαβάζω μου φαίνεται!).

Έχετε δει περιοδικά όπως το Hellenic Nexus και το Tρίτο Μάτι που γράφουν κάτι σχετικά με αυτά που λέει ο φίλος του Sellers? Είναι να σε πιάνει τρέλα! Έχουν κάτι άρθρα του στύλ "Το matrix υπάρχει. Μάθετε πως να το hackέψετε" ή " Έλληνες, οι πρώτοι που πήγαν στο φεγγάρι" κλπ. Υπάρχουν άραγε άτομα που τα πιστεύουν αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν εχουμε M,L,K ..άρα λειπουν οι Α,Ε,S

 

 

Όπα παιδιά. Οι Ε (Έψιλον) υπάρχουν! Σύμφωνα με επιστιμονικές αποδείξεις πάντα. Άρα ψάχνουμε μόνο τους Α και S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...