Προς το περιεχόμενο

Mio P350 + Κάρτα Μνήμης


lolis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Έχω το P350 και του είχα βάλει την Twinmos SD 2 GB 150X.

Την πρώτη φορά αφού δούλεψε σχεδον 2 μέρες έκαψε την κάρτα. Την επέστρεψα και πήρα ακριβώς την ίδια. Τώρα μετά από μια μέρα χρήσης ξαφνικά κόλλησε και αφού του έκανα Reset μου ζήτησε να της κάνω Format για να την αναγνωρίσει με αποτέλεσμα να σβηστούν όλα. Και τις δυο φορές χρησιμοποιούσα το Destinator 6 και η καρτα ήταν με 500 ΜΒ γεμάτη. Μήπως δεν συνεργάζονται καλά με το PDA? Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα? Ποιά άλλη θεωρείτε καλή κάρτα? Tι μπορώ να κάνω? Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Καλησπέρα παιδιά! Έχω το P350 και του είχα βάλει την Twinmos SD 2 GB 150X.

Την πρώτη φορά αφού δούλεψε σχεδον 2 μέρες έκαψε την κάρτα. Την επέστρεψα και πήρα ακριβώς την ίδια. Τώρα μετά από μια μέρα χρήσης ξαφνικά κόλλησε και αφού του έκανα Reset μου ζήτησε να της κάνω Format για να την αναγνωρίσει με αποτέλεσμα να σβηστούν όλα. Και τις δυο φορές χρησιμοποιούσα το Destinator 6 και η καρτα ήταν με 500 ΜΒ γεμάτη. Μήπως δεν συνεργάζονται καλά με το PDA? Έχει κανείς άλλος παρόμοιο πρόβλημα? Ποιά άλλη θεωρείτε καλή κάρτα? Tι μπορώ να κάνω? Ευχαριστώ!

 

Το χουν κι αλλοι το προβλημα με τις twinmos

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=100787

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Kai poies kartes ton 2 giga douleyoun kala???

 

Genika thelo na to paro re paidia apla den ksero....

Eixo to RTW-1000 me 2gb Twinmos 150x karta...

Vevaia tin karta mporo na tin valo stin fotografiki moy (douleyei apsoga).

Apla thelo na moy peite ti karta prepei na agoraso?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

File exw mia Transcent sta 2 G,thn grigorh sta 150x.Exw valei mesa systhmata plohghshs,tainies,vivlia,douleyei poly kala.To mono pou kanei einai na kollaei enniote,provlima omws pou lynetai vgazontas kai ksanavazontas thn karta h kanontas soft reset.To pio shmantiko omws einai oti pote den mou exei kollhsei otan douleyw kapoio programma.Nomizw einai oi kalyteres kartes...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
File exw mia Transcent sta 2 G,thn grigorh sta 150x.Exw valei mesa systhmata plohghshs,tainies,vivlia,douleyei poly kala.To mono pou kanei einai na kollaei enniote,provlima omws pou lynetai vgazontas kai ksanavazontas thn karta h kanontas soft reset.To pio shmantiko omws einai oti pote den mou exei kollhsei otan douleyw kapoio programma.Nomizw einai oi kalyteres kartes...

 

 

 

πραγματικά είναι οι ιδανικές κάρτες για ΜΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...