Προς το περιεχόμενο

εγγύηση για φωτογραφική


jimarass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά πήρα από carrefour την canon ixus 65. Μου έδωσαν απόδειξη αγοράς και με ενημέρωσαν ότι εγγύηση μου παρέχει η αντιπροσωπία intersys. Μου είπαν ότι πρέπει να ταχυδρομίσω ένα χαρτάκι που λέγεται : επισημη εγγύηση canon" το οποίο και εσφράγισαν, μέσα σε 15 μέρες αλλιώς χάνω εγγύηση. Ισχύει κάτι τέτοιο? Δεν με καλύπτει η απόδειξη αγοράς????Διότι ξέχασα να ταχυδρομίσω το χαρτάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τηλέφωνο στην Intersys θα λύσει τις απορίες σου πιθανότατα.

 

Αυτό σκοπεύω να κάνω απλά θα ήθελα να ξέρω κάποια πράγματα πό πριν ώστε να μην μου πουν ότι νάναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο dpgr διαβάζω αρκετά μηνύματα για την όχι τόσο καλή υποστήριξη της canon από την intersys, ίσως θα έπρεπε να ρίξεις μια ματιά εκεί για να ξέρεις πώς θα πρέπει να μιλήσεις και τι κινήσεις πρέπει να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Parola auta den nomizw na xreiasteis tin egguhsh tis mixanis dioti den prokeitai na sou xalasei.Mia thikoula pare gia na apofeugeis tin epafi tis othonis tis me diafora antikeimena pou isws prokalesoune zimies.

 

Ligo prosoxh thelei kai i mixani tha sou kratisei xronia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η intersys δειχνει ιδιαιτερο ζηλο στην μη τηρηση της εγγυησης για οποιονδήποτε λόγο,ενιότε και πέρα απο τα όρια της νομιμότητας.

Κρατα την αποδειξη για...τα δικαστηρια αν τυχον σου χαλασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...