Προς το περιεχόμενο

Epson Stylus Photo R320 vs. Canon ip4300


hermes1516

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος από τους δυό είναι καλύτερος (δεν με ενδιαφέρει η ταχύτητα)

!?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Epson stylus photo R320

5760x1440dpi

6 μελάνια

2LCD (2,5'' monochrome, 1,4'' colour)

card reader 13 in 1

cd / dvd

bluetooth (opt)

119/139€

 

Canon ip 4300

9600x2400dpi

5 μελάνια

cd/dvd

ethernet(opt)

120/129€

 

P.S.: Είναι έντονη η διαφορά μεταξύ 9600χ2400 και 5760χ1400 dpi

??????????????????????????

??????????????????????????

??????????????????????????

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τον R340 που πάνω κάτω το ίδιο πράγμα είναι με τον 320.Έμεινα ευχαριστημένος.Πολύ καλή ποιότητα σε φωτογραφίες,μενού για έμπειρους και μη χρήστες,εκτύπωσα μια φωτο και την βούτηξα σε νερό και δεν χάλασε,πολύ καλό αυτό.Αλλά αυτό που δεν μου άρεσε τα μελάνια αν τα αλλάξω όλα πάει το 90.Πάντως αν εξαιρέσεις το μεγάλο πλεονέκτημα των Cannon στην οικονομία των μελανιών,δεν βρίσκεις διαφορές στην μέγιστη ποιότητα.Σε απλό κείμενο οι cannon πάλι υπερισχύουν έναντι των epson

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις πολλα πολλα εχω να σου προτεινω τον Pixma. Εγω εχω τον 4200 και ενα εχω να σου πω "ΑΨΟΓΟΣ". Ασε που αν σου χαλασει "χτυπα ξυλο" με τον Epson θα φτυσεις αιμα με το service. Παντως ο 4300 ειναι πολυ καλος. Δεν εχει πολλες διαφορες με τον 4200 αλλα σε ποιοτητα εκτυπωσης με τον Epson ειναι κατα πολυ ανωτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...