Προς το περιεχόμενο

Crucial 512MB DDR PC2100


Cue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

CRUCIAL<p>77.000ΔΡΧ ~ 226 μαζί με τα έξοδα αποστολής, όταν το Πλαίσιο πουλάει την no name 76.897ΔΡΧ 225.67

ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ!<p>Τα σχόλια δικά σας...<p>[ 15-01-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Cue ]</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re file na eisai kala...

Agorazo methaurio kainourgio mobo.

Exo periorismeno budget kai eixa na doso mexri 80.000 gia mnimi kai cpu.

Motherboard tha paro to Gigabyte 7DXR+ (oti prepei gia overclock mexri kai i tasi tis mnimis rithmizetai). Epexergasti mallon ton tapeino Thunderbird 1GHz kai mnimi 256MB DRR. Ellada mallon kateliga stin Kingston pou fernei to plaisio pou clockaretai stathera mexri ta 145 mono kai timi 36.000 me to fpa. Apo to site tis crucial mou erxetai 39.000 to fthinotero dimmaki me fpa kai metaforika. Oute sizitisi pao gia crucial...

Den ixera oti stelnoune kai ellada me courier.<p>crAss<p>[ 15-01-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: crAss ]</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Telika ekana paraggelia

38.800 me fpa kai metaforika pliromena gia 256MB DDR PC2100

Etsi kai allios 36000 ipologiza gia kingston opote me 3000 parapano exo crucial pou einai poli kalliteri.

Pantos exoun trelathei me tis times. 34000 oi no name PC2100 DDR<p>crAss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den xero pantos stournari o monos pou eipe oti fernei corsair mou zitise gia tin PC2400 55.000!!!!

Kai ego tou eipa profanos na parei ta @@ mou.

Pantos einai grammi oi mnimes oi 256 na xekinoun apo tis 27000 xoris fpa apo olous tous eisagogeis...

Salonika den xero ti paizei<p>crAss<p>PS. Moli erthoun oi mnimes tha sou po ti chipakia forane. Mallon pempti paraskevi tha tin exo mias kai idi exei dothei sto courier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by yositosi:

<strong>Twra file kai ta "good news".. apo oti exw akousei oi Crucial pleon forane chip tis Infineon... koinws "limited overclockability". Me 36000 exw vrei Thessaloniki tis Corsair PC2400 pou g@m@n kai dernoun!</strong><hr></blockquote><p>Pou to eides auto re file? Ego se ena article posted at ntcompatible.com eida tin Crucial na petaei pio psila ki apo TwinMOS.<p>Genika an thelete 512mb overall na pairnete dio dimms -> more bandwidth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ela nte file TyR!!!! Kai egw auti tin aporia eixa otan mou to eipan!!! Aporia pou itan kai amfivolia... mexri pou eida dio Dimmakia pou eferan mesa stis giortes apo Agglia dio filoi mou!

Elpizw na min egine kanonas i xrisi twn chip tis Infineon... alla na vgikan mono merika kommatia etsi.

Gia tis Corsair sas dinw timi apo Texnorasi opws mou tin eipe prin mia evdomada (tou exoun meinei stock oi PC2400)... kai me zalize o tipos na agorasw!!! (teliki timi 36000!)

Episis, se Win98 to site tis Crucial deixnei oti 512Mb einai pio arga apo 128Mb!!!! Antithetws i pio grigori mnimi einai an valeis 378Mb!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To provlima me ta 512 MB einai gnosto kollima ton windows 9x. Ta 95, 98, 98SE, Me doulevoun sta xartia me maximum mnimi 512. Apo ekei kai pano arxizoun ta trela kolimata kai to microsoft support sou leei remove physical memory. To pio stathero kai grigoro setting pou exoume petixei me filous einai 384 MB. Enas mono exei kataferei na paizei me 448 xoris polla provlimata. Me 512 den to sizitame sou menei sa xeria to sistima.<p>

crAss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Den to pistevo. I mnimi eftase mesa se 22 ores mono!!!!!!

Ta chipakia tis mnimis einai ola micron.

I moni malakia einai tora oti motherboard kai epexergasti tha ta exo tin paraskevi kai i mnimi tha kathete.

Kai na skeftei kaneis pos pariggila exthes gia na ftasei mexri tin paraskevi min perimeno tin kainourgia evdomada...<p>crAss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...