Προς το περιεχόμενο

Ταχύτητα modem


smich

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.<BR>ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ.<BR>ΕΝΩ ΜΕ MODEM 33.6 kbps(3 ΧΡΟΝΩΝ) ΠΙΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΤΑΧΥΤΗΤΑ 33.600 kbps ΟΤΑΝ ΕΓΓΑΤΑΣΤΗΣΩ MODEM 56kbps Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ 24.6ΟΟ kbps.AYTO ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΜΕ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ MODEM 56kbps ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ WINDOWS 98 KAI ΤΩΡΑ ΜΕ WINDOWS ME.<BR>ΚΑΘΕ ΓΝΩΜΗ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ.<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν καλωσόρισες smich στην παρέα μας.<BR>Η γνώμη μου είναι να τηλεφωνήσεις στον isp σου και να τον ρωτήσεις το modem που συνδέεσε τι ταχύτητα έχει.<BR>Μου έχει τύχη παρόμοιο πρόβλημα και ο isp μου έδωσε άλλο νούμερο να καλώ.<P>(αυτό που συμβαίνει με τα 56k μπορεί να είναι και τυχαίο)<P><P>------------------<BR>Με εκτίμηση<BR>Δημήτρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai, exei dikio o dimitris. Einai orismenoi ISP poy exoyn diaforetiko arithmo klisis gia 33.6 modem kai gia 56 modem (p.x. Forthnet) Kai isos na se sindeei se xamiles taxitites gia ayto ton logo.Pantos den xaneis tipota na kaneis mia erothsh. Episis kita mipos exeis balei tipota sta extra setings toy modem soy poy na mhn to afinei na litoyrgisei sosta.<P>------------------<BR>Filika Leonidas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν πιο χρήσιμο για όλους που θέλουμε να βοηθήσουμε, αν έκανες δύο πράγματα:<P>1ον Ποιόν ISP (=Internet Service Provider) έχεις και ποιόν αριθμό 0965 καλείς<P>2ον Έγραφες με μικρά γράμματα γιατί τα κεφαλαία βγάζουν μάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koita ti ginete smich ektos apo ton aritmo sto ISP mporei na pezei rolo kai to modem kai ti v ipostirizei ta kainouria modem ipostirizoun v90 alla oxi oles oi eteries.Bebea koita kai tis ritmishs tou modem na exeis balei tous drivers tou modem kai oxi tou 33600 giati poles fores den sinergazontai!Alios h gramh tou ote sou einai astatheis!<P>Filika DUcK1 smile.gif<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην συγνωμη για τα κεφαλαια.Εχεις δικιο.<BR>Ο internet provider ειναι η οτενετ και ο αριθμος κλησης 0965-55555.<BR>Επισης το μοντεμ που χρησιμοποιω τωρα ειναι το micronet 56 Kbps usb SP3008U V.90.<BR>Aυτα βοηθανε καθολου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό με την forthnet που λέτε δεν παίζει ρόλο!!!<BR>Δίνει η forthnet δύο αριθμούς 88888(για γρήγορη σύνδεση) και 88388 (μέχρι 33600) άλλα όταν καμιά φορά χρησιμοποιούσα τον 2ο έμπαινα καρφί στα 33600!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

b]Εγώ έχω εξωτερικό micronet modem και εδώ και πολύ καιρό και συνδέομαι μια ζωή στα 50.666 ή στα 52.000 με τον ΟΤΕΝΕΤ ...κανένα απολύτως πρόβλημα!![/b] grin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...