Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση .....


adriana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!

Όπως βλέπετε είμαι νέα στο forum αν και το παρακολουθώ αρκετό καιρό.

Εχω μια ερώτηση και ελπίζω να μου δώσετε τα φώτα σας.

Ενδιαφέρομαι για το http://www.aveo.gr/index_files/Page3413.htm.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν γνωρίζει κανείς αν παίρνει το destinator με ανάλογη σύνδεση GPS φυσικά.

Επίσης ενδιαφέρομαι για εγκατάσταση της εφαρμογής :http://tablet-pc-software.penreader.com/28-lingual.html .

Πιστεύετε οτι θα παίζουν στο συγκεκριμένο umpc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
το destinator στο συγκεκριμένο μηχάνημα δεν παίζει διότι δεν λειτουργεί σε windows xp.

 

Γνωρίζεις αν υπάρχει κάποιο (καλό) πρόγραμμα πλοήγησης για Ελλάδα;

Θέλω να "παίζει" σε ΧP.

Thank's :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζεις αν υπάρχει κάποιο (καλό) πρόγραμμα πλοήγησης για Ελλάδα;

Θέλω να "παίζει" σε ΧP.

Thank's :)

Σε XP δεν υπάρχει τίποτε με τους τελευταίους χάρτες Ελλάδας.Γενικά στην Ελλάδα το μόνο πρόγραμμα που αξίζει για τους χάρτες του είναι το destinator που τρέχει μόνο σε pocket pc και το papago που επίσης είναι για ppc αλλά υπολείπεται σε σχέση με το destinator.

Eίχα διαβάσει κάποτε για το πρόγραμμα mapmonkey που τρέχει σε windows τους χάρτες του destinator 3 αλλά πλέον αυτοί οι χάρτες έχουν ήδη ξεπεραστεί και δε θα το πρότεινα για αγορά αυτή την στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητή adriana,

το penreader (prof edition) το δοκιμάσαμε στο PaceBlade P7 UMPC και λειτουργεί κανονικά, με τα features που προβλέπει η Paragon. Θα χρειαστεί βέβαια η απαραίτητη "εκμάθηση" για να αναγνωρίζει καλά το γραφικό σου χαρακτήρα.

Για πλοήγηση σε win xp γνωρίζουμε το TopoNavigator απο anavasi.gr, αλλά είναι προσανατολισμένο σε rural και οχι urban navigation. Το συγκεκριμένο ζήτημα (navi - greece - pc based) το εξετάζουμε, για να βρουμε λυσεις.

Ελπιζουμε να βοηθήσαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητή adriana,

το penreader (prof edition) το δοκιμάσαμε στο PaceBlade P7 UMPC και λειτουργεί κανονικά, με τα features που προβλέπει η Paragon. Θα χρειαστεί βέβαια η απαραίτητη "εκμάθηση" για να αναγνωρίζει καλά το γραφικό σου χαρακτήρα.

Για πλοήγηση σε win xp γνωρίζουμε το TopoNavigator απο anavasi.gr, αλλά είναι προσανατολισμένο σε rural και οχι urban navigation. Το συγκεκριμένο ζήτημα (navi - greece - pc based) το εξετάζουμε, για να βρουμε λυσεις.

Ελπιζουμε να βοηθήσαμε.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Μια ερώτηση ακόμη.Τι είναι το rural και τι το urban navigation;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...