Προς το περιεχόμενο

N73 problems


savvvas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον εχεις κολλησει ιο

για αναβαθμιση θα κατεβασεις το νεοτερο pcsuit και εχει να κατεβασεις αναβαθμησεις λογισμικου εγω σημερα εκανα στο ν80 μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Ν73 δεν γινεται πλεον αναβαθμιση λογω της αναβαθμισης που σε υποχρεωνει να κανεις το προγραμμα της αναβαθμισης ,και σου βγαζει το μυνημα οτι δεν χρειαζεσαι αναβαθμιση .

Πηγαινε σε 1 nokia club.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά! έχω ένα πρόβλημα με το Ν73. όποιο sis πρόγραμμα βάζω, δεν μου το τρέχει. το ίδιο και τα θέματά του. ξέρει κανείς τι φταίει?

 

Μηπως ειναι για 2nd eidtion τα προγραμματα γιατι το N73 παιρνει μονο 3rd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρήκα!

Πάντως είστε φοβεροί!

ο ένας λέει πως κόλησα ιό, και ο άλλος πως θέλω update!

 

ο kolobaki έχει μόνο δίκιο. Δηλαδή το Ν73, παίρνει μόνο sis για 3d edition, και όχι για άλλα!

 

Το πρόβλημά μου τώρα, είναι άλλο!

έχω πάνω από 300 sis(είχα ξεσκιστεί να τα κατεβάζω), και τώρα δεν κάνουν στο κινητό μου! Αν είναι δυνατόν! Δηλαδή, είναι σαν να έχει windows XP, και να μην σου τρέχει το office 2000! Τι άλλο να περιμένει κανείς!

 

[αν ξέρει κανείς,καμία σελίδα με sis για 3d edition, ας μου στείλει κανένα pm]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημά μου τώρα, είναι άλλο!

έχω πάνω από 300 sis(είχα ξεσκιστεί να τα κατεβάζω), και τώρα δεν κάνουν στο κινητό μου! Αν είναι δυνατόν!

Για αυτο και εγω εχω αναβαλλει προς το παρον την αγορα ενος 3rd generation nokia(αυτα που μου αρεσουν ειναι τα Ν80 και Ν73)και εχω ακομα το 7610 μου που τουλαχιστον παιζουν αυτα που εχω:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

γεια σας παιδια εχω ενα προβλημα με το κινητο,δν ακουγεται δυνατα το ακουστικο και δν μπορω να ακουσω τι μου λενε οταν μιλαω με καποιον,αλλαξα απο ενα αλλο κινητο το ακουστικο που ηταν ιδιο αλλα παλι ηταν το ιδιο δν ακουγεται δυνατα,ξερει κανενας τι μπορει να ειναι???παρακαλω απαντηστε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...