Προς το περιεχόμενο

πως γίνεται η αντιγραφή για τα τσιπάκια του playstation?


SoTiRiS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξέρει κάποιος πως μπορώ να κάνω (συσκευή,πρόγραμμα)αντιγραφή από ένα chip γραμμένο σε ένα chip άδειο?<BR>Θέλω να μεταφέρω με κάποιο τρόπο τα data από το ένα chip στο άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by R_Barrichello:<BR><B>kai giati den pairneis ena kainourio mod chip kai thes na kaneis ola ayta? afou einai toso eykolo na paraggeileis ena</B><HR></BLOCKQUOTE><P>giati exo vrei akri gia adeia chip kai gemata chip kai 8elo na ta dino se ena filo me magazi gia na tsiparei playstation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΝΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ SOFTWARE.<BR>ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ(ΠΛΑΚΕΤΕΣ Κ.Τ.Λ.) ΤΟΤΕ ΣΤΟ NET ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΛΗΘΩΡΑ ΣΧΕΔΙΩΝ. ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΝ ΣΤΙΛΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by SatBrain:<BR><B>ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΕΝΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ SOFTWARE.<BR>ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΧΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ(ΠΛΑΚΕΤΕΣ Κ.Τ.Λ.) ΤΟΤΕ ΣΤΟ NET ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΛΗΘΩΡΑ ΣΧΕΔΙΩΝ. ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΝ ΣΤΙΛΩ.</B><HR></BLOCKQUOTE><P>thanks a lot SatBrain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...