Προς το περιεχόμενο

HP ipaq 1710 μπορούμε / αξίζει GPS Navigator ?


damino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορούμε / αξίζει να του βάλουμε gps receiver και κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης πχ destinator ?

 

Αν ναι, δώστε μου πληζ μερικά GPS receivers που παίζουν με το σιγκεκριμένο μη δώσω λεφτά για πέταμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To provlima se ayto to pda einai oti den exei bluetooth. Opote prepei na pareis receiver ensyrmato to opoio koumpwnei stin thyra pou vazeis kai tin memory card an exeis valei. Pou simainei oti gia na valeis to receiver prepei na vgaleis tin memorycard me apotelesma na exeis ena GPS xwris mnimi omws gia na peraseis oute miso xarti(kathws i mama mnimi einai midamini).

Koinws OXI de mporeis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To provlima se ayto to pda einai oti den exei bluetooth. Opote prepei na pareis receiver ensyrmato to opoio koumpwnei stin thyra pou vazeis kai tin memory card an exeis valei. Pou simainei oti gia na valeis to receiver prepei na vgaleis tin memorycard me apotelesma na exeis ena GPS xwris mnimi omws gia na peraseis oute miso xarti(kathws i mama mnimi einai midamini).

Koinws OXI de mporeis.

 

Καποιος μου ειπε οτι υπαρχουν gps SD που μπαινουν εκει που μπαινει η μνημη και εχουν θεση να μπει σε αυτα η μνημη αλλα ειμαι εντελως ασχετως αν ξερει κανεις ας βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέει καθόλου να δώσεις 184 ευρά για αυτό το πράγμα, το οποίο δε θα σου ξαναχρησιμέψει πουθενά, ούτε να το πουλήσεις θα μπορέσεις (γιατί πιο ppc δεν έχει bluetooth σήμερα...)

 

Περίμενε και μάζεψε λίγα λεφτά και πάρε ένα άλλο ppc αντί να δώσεις κοντά 200 γι αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...