Προς το περιεχόμενο

Ερασπορ Κοντός Παπανικολάου


hurin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι έγινε? Έκοψαν την εκπομπή τους? Αν και στο πρόγραμμα της ερασπορ αναφέρει οτι κάνουν κανονικά εκπομπή καθημερινά 10-12, άλλους ακούω στην θέση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι θα έπρεπε να μεταφερθεί στο "καφενείο των φιλάθλων" αυτό.

μετά την λαλακία του Παπανικολάου,η έρα ανακοίνωσε την απόλυσή του,οπότε δεν έχει νόημα να συνεχίσει ο κοντός μόνος του...θα τουδώσουν άλλη ώρα φαντάζομαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το ματς με τον Ολυμπιακο λεει ο Κοντος στον Παπαρικολαου αν θα ηθελε τον Εμπεντε. Η σοβαρη απαντηση ενος σοβαρου δημοσιοκαφρου ηταν ναι,αμα πεσει η τιμη της μπανανας και αρχισε να βγαζει πιθηκισιες κραυγες.

 

Ομως το θεμα πηρε διαστασεις απο τα φορουμ των Παναθηναικων οπαδων και τους συνδεσμους που εστελναν mail και επερναν τηλεφωνα σε πρεσβειες, ανθρωπιστικες και αντιρατσιστικες οργανωσεις και στην ΕραΣπορ. Το πιεσε και ο Παναθηναικος και για να μην τους τραβανε στα δικαστηρια για την μαλακια του καθε ανοητου ρατσιστανθρωπου του δωσανε "υποχρεωτικη" αδεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η έρα ανακοίνωσε την απόλυσή του,οπότε δεν έχει νόημα να συνεχίσει ο κοντός μόνος του...θα τουδώσουν άλλη ώρα φαντάζομαι!

 

Το διάβασες κάπου; Νομίζω ότι είναι μόνιμος δημόσιος υπάλληλος στην Ε.Ρ.Α. Εγώ που άκουγα την εκπομπή καθημερινά εδώ και 4,5 χρόνια στεναχωρήθηκα που σταμάτησε. Στην συγκεκριμένη εκπομπή ότι είπε ο δημοσιογράφος το είπε πάνω στην ρύμη του λόγου και στην πλάκα. Απλώς χαρακτήρισε τον Έμπεντε μαϊμού και το πήρε αμέσως πίσω ζητώντας συγνώμη την επόμενη στιγμή από τους ακροατές και τον Έμπεντε. Δεν ήταν κάτι ρατσιστικό. Είναι από αυτά που σε παρέες λέγονται συνεχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ήξερα αυτό..

Καλά πόσο βλάκας μπορεί να είναι ο άνθρωπος;

 

@firewalker

μερικά πράγματα δε λέγονται ούτε για αστείο ρε συ..

Ειδικά από τον "αέρα".

Είναι ευαίσθητες περιοχές αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα ρε μάγκες.Για σιγά.Καταρχήν ο άνθρωπος έχασε τη δουλειά του και παίζει να του πάρουν την άδεια.

 

Απλώς χαρακτήρισε τον Έμπεντε μαϊμού και το πήρε αμέσως πίσω ζητώντας συγνώμη την επόμενη στιγμή από τους ακροατές και τον Έμπεντε.

 

Αν τον έλεγε οποιόδηποτε άλλο ζώο θα υπήρχε πρόβλημα;Αν χαρακτήριζε το Ρονάλντο βουβάλι επειδή είανι παχύς θα γινόταν τίποτα.Α ρε κομπλεξαρία

 

τηλεφωνα σε πρεσβειες, ανθρωπιστικες και αντιρατσιστικες οργανωσεις

 

Ναι ναι αγνών προθέσεων.Αντί να ασχοληθούν με τόσα προβλήματα ασχολούνται με λαλακίες.

 

Η σοβαρη απαντηση ενος σοβαρου δημοσιοκαφρου ηταν ναι,αμα πεσει η τιμη της μπανανας και αρχισε να βγαζει πιθηκισιες κραυγες.

 

Κάφρος είσαι εσύ.Δεν χαρακτηρίζουμε κάποιον έτσι χωρίς να απαντήσει.Και τι πάει να πει αυτό .χαβαλέ έκανε.Μαύρος είναι τι παρατσούκλι να του βγάλει.Το μίκλαντ τον ελέγατε κουνούπι τον Εμπεντε δηλαδή πως θα τον πείτε(ξανθομπάμπουρα;).Αν είσαι μάγκας πήγαινε στη ΝΟΠΟ να τους πεις κάφρους.Αντε αναρχοάπλυτοι ψευτοόμαγκες.Ο άνθρωπος έχασε τη δουλειά του και σεις το χαβά σας.

Αμάρυνθος RULEZ!

 

Και μετά πες τα και στον Ντι Κάνιο και στος Οπαδούς της Λάτσιο ,Παρί ,Ρόμα,Τσέλσι, Χέρτα και στο πέταλο Ultra Sud της Ρεάλ.

 

Και μετά τράβα πέστα και

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρτο αλλιως θα βρεις.

 

Δε σε έπιασα

 

Και τι μας νοιαζει εμας αν εχασε την δουλεια του;

 

Μεγάλη αλληλεγγυή έχεις για το συνάθρωπο.Αν ήταν ο πατέρας σας έτσι θα μιλάγατε;Πως φαίνεται ότι όλοι είστε μαμόθρεφτα Ξέρετε τι σημαίνei ανeργία;

μάλλον όχι!Γιατί αν την είχατε ζήσει αλλίως θα μιλάγατε.:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο, όλοι όσοι γράφουν εδώ κληρονόμησαν από το μπαμπά τους τράπεζες και εργοστάσια.

 

Αν κρίνω από τα specs του pC.Τώρα αν τα 600 ευρώ το μήνα δικαιολογούν το υπολογιστικό σου σύστημα τι να σου πω;Eτσι με μια πρόχειρη ματιά το θέλει το 3000 του.Και δε χρειάζεται να κληρονομήσεις τράπεζες και εεγοστάσια.μπορεί να είσαι μεγαλοεργολάβος η δοικητής Δημόσιας Υπηρεσίας. και στα 20 να κυκλοφορείς με μάξι του μπαμπά

 

Το θέμα μας είναι ότι κανείς δεν μπορεί να χάνει τη δουλειά του για κάτι που είπε.Εκτός και αν υπάρχει λογοκρισία.

 

αν έβρισε τα θεία η Την Ελλάδα θα τον έδιωχνε το καθίκι μεγαλοολκής ο Ασημακόπουλος;Που έλεγε ότι καλά έκανε και έφαγε ο μαύρος αστυνομικός το Γάλλο Οπαδό της Παρί.Τότε είναι καλοί οι μπάτσοι.Στην περίπτωση του Τζουλιάνι ήταν κακοί.Ρε που τα πουλάτε αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω 101% με τον omnislash.

 

Προφανως εκανε πλακα ο παπανικολαου,ειδικα αφου το διευκρινισε αμεσως μετα.

Οποιος το ακουσε καταλαβε.

 

Το θεμα του παπανικολαου δεν ειναι ρατσιστικο αλλα οπαδικο.Και μονο.

 

Αφηστε τις υποκρισιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από τα specs του pC.Τώρα αν τα 600 ευρώ το μήνα δικαιολογούν το υπολογιστικό σου σύστημα τι να σου πω;Eτσι με μια πρόχειρη ματιά το θέλει το 3000 του.Και δε χρειάζεται να κληρονομήσεις τράπεζες και εεγοστάσια.μπορεί να είσαι μεγαλοεργολάβος η δοικητής Δημόσιας Υπηρεσίας. και στα 20 να κυκλοφορείς με μάξι του μπαμπά

 

Το θέμα μας είναι ότι κανείς δεν μπορεί να χάνει τη δουλειά του για κάτι που είπε.Εκτός και αν υπάρχει λογοκρισία.

 

αν έβρισε τα θεία η Την Ελλάδα θα τον έδιωχνε το καθίκι μεγαλοολκής ο Ασημακόπουλος;Που έλεγε ότι καλά έκανε και έφαγε ο μαύρος αστυνομικός το Γάλλο Οπαδό της Παρί.Τότε είναι καλοί οι μπάτσοι.Στην περίπτωση του Τζουλιάνι ήταν κακοί.Ρε που τα πουλάτε αυτά

 

Μόνο που δεν 20 αλλά λιαν συντόμως 30 και κάνω δικιά μου δουλειά, χωρίς φράγκο από τους δικούς μου. Και το PC που αναφέρεις είναι η μοναδική πολυτέλεια που εποτρέπω στους δικούς μου, καθώς το 90% από ότι βγάζω το ρίχνω στη δουλειά μου και πάλι. Και ναι κυκλοφορώ με το αμάξι του πατέρα μου γιατί αντί να τα κάνω όλα ρημαδιό και να πάρω μια SLK, προτιμώ να τα ρίχνω στη δουλειά μου.

 

Και για τον τύπο, ναι, καλά του έκαναν. Γιατί μπορεί να λέει ιδιωτικά ότι θέλει αλλά από τη στιγμή που είναι τέτοια η δουλειά του που ασκεί επιρροή με αυτά που λέει. Και καλά θα κάνουν αν του πάρουν και την άδεια. Αν δε μπορεί να την κάνει, ας πάει να κάνει κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν πολύ εύθικτοι δεν είσαστε.

 

Μου αρεσει που βγαλατε και κατηγορια χωρις να εχετε ακουσει καν.

 

Δηλαδη αν ελεγε τον παπαδοπουλο κιτρινιαρη μπακαφτια θα επρεπε να φυγει απο τη δουλεια του?

 

Αμα τον λεγε μαλακα απλως? Παλι απολυση?

 

Εξερειται η περιπτωση να εκανε μηνυση ο Εμπεντε.

 

 

Οπως προειπα ομως η απολυση του παπανικολαου ηταν καθαρα ποδοσφαιρικα οπαδικης αιτιας και οχι ρατσιστικης.

 

 

 

Ομως το θεμα πηρε διαστασεις απο τα φορουμ των Παναθηναικων οπαδων και τους συνδεσμους που εστελναν mail και επερναν τηλεφωνα σε πρεσβειες, ανθρωπιστικες και αντιρατσιστικες οργανωσεις και στην ΕραΣπορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...