Προς το περιεχόμενο

FC St.Pauli Athens Club


Founes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες, εδώ και λίγες ημέρες υπάρχει η Ελληνική Λέσχη Φίλων της FC St. Pauli "FC St.Pauli Athens Club". Για όσους δεν γνωρίζουν η St. Pauli είναι ένα ποδοσφαιρικό club, αυτή τη στιγμή στην 3η Εθνική Γερμανίας. Περισσότερες πληροφορίες για το Club αλλά και για τον λόγο που γίναμε υποστηρικτές του μπορείτε να βρείτε στο site της Λέσχης.

 

FC St.Pauli Athens Club

 

athenklub_small.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Καλή αρχή στο club σας...να αυγατίσουν τα μέλη γρήγορα και να ανέβει και κατηγορία η ομάδα. Μονάχα μερικές διορθώσεις στο αρχικό κείμενο, γιατί οι εντυπώσεις μετράνε κι αυτές:

 

"Καλώς ήλθατε στον δικτυακό χώρο του πρώτης Ελληνικής Λέσχης Φίλων της FC St.Pauli.

Μέσα απο την σελίδα του Club θα μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για την ομάδα της St.Pauli, αλλά και όλα τα νέα της απο την Regionaliga Nord, όπου μετέχει.

Σύντομα θα είναι κοντά σας και το forum του site, στο οποίο θα μπορούμε να ανταλάζουμε απόψεις σχετικά με την πορία αλλά και οτιδοίποτε σχετίζετε με την ομάδα.

Αν θέλετε, μπορείτε να επικονωνήσετε μαζί μας μέσω της επιλογής Contact Us απο το βασικό menu στα αριστερά."

 

Και κάτι ακόμα...η πρώτη σκέψη που μου πέρασε από το μυαλό βλέποντας το κασκόλ σε αυτή τη θέση, δεν ήταν και τόσο τιμητική η αλήθεια είναι! :D

 

Καλή συνέχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστούμε!

 

Η σωστή σκέψη σου πέρασε απο το μυαλό, αφού αυτό το κασκόλ είναι της μισητής αντιπάλου Hamburg S.V. της άλλης ομάδας που εδρεύει στην πόλη του Αμβούργου και μετέχει στην Bundesliga!

 

Όσο για το αρχικό κείμενο να τα αλλάξει μέσα στις επόμενες ημέρες. Κάτι έπρεπε να γραφτεί για να βγούμε on-line!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α καλα...

αριστερη πολιτικη με ποδοσφαιρο...

 

και δεν με ενδιαφερει που ειναι αριστερη...

 

αλλα οχι να φανατιζομαι πολιτικα με μοχλο το ποδοσφαιρο

 

σορρυ αλλα ενα μεγαλο Χ απο μενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην είστε προκατειλημμένοι... είναι μια κατάσταση ελεύθερη εδώ...

 

Κι εγώ δεν θεωρώ τον εαυτό μου αριστερό, σίγουρα όμως είμαι ενάντια σε κάθε είδους φασισμό και φυσικά ενάντια στον νεοναζισμό!

 

και μην ακούω βαρύγδουπες δηλώσεις... εδώ ανέχεστε πολιτική σε πολύ μικρότερα πράγματα στην καθημερινότητά σας...

 

anyway δεν θέλω να ξεφύγουμε απο το θέμα... ΔΕΝ ειναι η πολιτική το ζήτημά μας, αλλά η μπάλα και γενικότερα μια διαφορετική κουλτούρα. Μακάρι να έβλεπαν το ποδόσφαιρο οι ελληνικοί σύλλογοι όπως η St.Pauli...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Τις προάλλες συζητούσα με ένα φίλο, και μου έλεγε πως κόντεψαν να τους διώξουν από την πολυκατοικία διότι είχαν βγάλει τη σημαία στο μπαλκόνι.

 

Κατά τ' άλλα, κλαμπ υπάρχει χρόνια και όχι μέρες ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σεντ πάουλι μπλουζάκια βλέπω έξω πάντως. Πρέπει να τα έφεραν τα μπέρσκα.

 

 

 

Γίνονται ανάρπαστα, θέλεις να πάρεις δώρο σε κάποιον και δεν προλαβαίνεις.

 

 

(εννοώ αυτες του club, γιατι απο κει και περα πολλές τυπώνονται στα διάφορα μαγαζιά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...