Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά video από κάμερα σε υπολογιστή


drakonikolis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια έχω μια κάμερα sony minidv DCR-TRV18E και δεν ξέρω με ποιό πρόγραμμα μπορώ να μεταφέρω το περιεχόμενο της κασσέτας που έχω γράψει στον υπολογιστή.Επίσης,έχω και ένα καλώδιο που συνδέει τη κάμερα με τον υπολογιστή μέσω θύρας usb αλλά μου το αναγνωρίζει μόνο όταν γυρνάω τον διακόπτη της κάμερας στη memory stick.Aυτά από μένα αν μπορείτε να βοηθήσετε!!!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Diabase to manual tis cameras sou.

Mpes sto site tis sony kai des ti paizei genikotera me tin camera sou.

Sinithos den xreiazesai programa. Polles cameres metaferoune video kai sound sinxronismena mesw firewire kalodiou. To windows movie maker 2 twn windows einai uper arketos gia na metafereis ena video sto pc sou.Mporeis na to katebaseis Free apo to site tis microsoft.

Episis mporeis na xrisimopoihseis programata gia video editing opws to adobe premiere ktl ktl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες μπορείς να βρείς το pinacle είναι καλο σχετικά και το adobe premiere . Το καλώδιο usb που έχεις είναι για να μεταφέρεις τι photo που πείρες με τη κάμερα. Πάρε καλύτερα ένα fireware(ψάξε στη sony) καλώδιο να δείς τον τύπο που πρέπει για την κάμερα σου, για να μεταφέρεις με καλύτερες αναλύσεις videos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...