Προς το περιεχόμενο

Αγορά ασύρματης κάμερας για ασφάλεια


jimaras1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα laptop με WiFi και θα ήθελα να εγκαταστήσω στο σπίτι για λόγους ασφαλείας μια ασύρματη κάμερα (wifi και αυτή ώστε να χρειάζεται μόνο σύνδεση με ρεύμα) η οποία να στέλνει την εικόνα στον υπολογιστή.

 

Αυτή την στιγμή δεν έχω σύνδεση DSL αλλά θα βάλω σύντομα. Έχω δεί ότι κάποιες κάμερες μπορούν να στέλνουν την εικόνα μέσω internet και να την βλέπεις στο γραφείο ή να σε ειδοποιούν αν ανιχνευτεί κίνηση στο σπίτι σου.

 

Θα ήθελα κάποιες προτάσεις για την επιλογή της κάμερας και όποια άλλη βοήθεια για σύνδεση κλπ. (η κάμερα θα προτιμούσα να έχει μικρές διαστάσεις για να την βάλω κάπου που να μην φαίνεται πολύ)

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koita i Otenet exei kanei mia ipiresia eidika gia tin fasi afti pou les me IP camera tora den ksero kata poso simferi dioti mporis na paris mia opiadipote ip camera kai na to kaneis tora gia sindesi kalitera na kitaksis ta post stin katigoria internet exei analitika ta perisotera paketa ktl ktl. Oso gia tis mikres diastasis den nomizo oti tha vris kati poli mikro sinithos eine sto megethos pou exoun oi cameres gia pc isos ligo megaliteres, tora gia tin camera eine analoga posa lefta diathetis , efoson iparxoun diafores stin analisi ktl ktl elpizo na voithisa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...