Προς το περιεχόμενο

nba tv


andrip

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχω μια κάποια πόρωση με το ΝΒΑ υπάρχει κανένας απο σας να βλέπει ματσάκια; Δεν εννοώ το 1 τη βδομάδα που δείχνει το σπορ+ και το 1 ή 2 που δείχνει η νοβα. Αυτά είναι λίγα και δυστυχώς δε φτάνουν. Εχει καταφέρει κάποιος να βλέπει ματσάκια (κι ας είναι απο ότι χωρα θέλει η μετάδοση δε με ενδιαφέρει τι λένε). Δεν εννοώ streaming του οποίου η ποιότητα είναι τραγική και γύρω στα 2-3 λεπτά καθυστέρηση.

 

Εχω ήδη νόβα και οκ συνήθως 2 ματσάκια την εβδομάδα δείχνει αλλα μας έχουν γ****ει μ'αυτο το γαμωτορόντο πια. Επειδή παίζει κάθε πικραμένος ευρωπαίος εκει όλο αυτό δείχνουν!!!

 

παίζει καμία καρτούλα για αποκωδικοποιητή που να πιάνει πχ nbatv το οποίο δείχνει κάθε μέρα;

 

θενκς όλους όσους απαντήσουν:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες live δεν ξερω, παντως ο θειος ο γνωστος βγαζει καθε πρωι ολα σχεδον τα ματς της προηγουμενης μερας. Ε,αν κανεις υπομονη και δεν διαβασεις το αποτελεσμα εισαι καλα,παρεπιπτοντως υπαρχει ΗΔΗ τοπικ για το ΝΒΑ, καλυτερα να το ποσταρεις εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αναφέρομαι στο ΝΒΑ για ομάδες κλπ εκείνο το τοπικ γι αυτό είναι εδω ουσιαστικά αναφέρομαι σε τεχνικό θέμα, αν υπάρχει τρόπος να δουμε κανάλια που να δείχνουν πχ espn που δείχνει ματσάκια

 

και κυρίως αναφερόμουν σε δορυφόρους που μπορούμε να γυρίσουμε το πιάτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Turksat 2A 42oE υπάρχει το Nba TV.

http://www.lyngsat.com/turk2a.html

 

Ή αγοράζεις το πακέτο Orbit Network στον Eurobird 2 25.8οΕ που έχει το Nba TV και το Espn.

http://www.lyngsat.com/packages/orbiteb2.html

 

Καλή χρονιά με υγεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις panasat δέκτη (ή αλλιώς patatasat) τότε δύσκολο.. χρειάζεσαι δέκτη που να είναι πίο "προχωρημένος"... και ναί πρέπει να γυρίσεις το πιάτο (χάνεις τα υπόλοιπα) ή να βάλεις 2ο πιάτο και diseqc διακόπτη ή να βάλεις πιάτο με μοτέρ... δυστυχώς απόσο θυμάμαι (δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τον μαμίσιο δέκτη της nova) ο πατατασατ δεν είναι κατάλληλος για τέτοια κόλπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας δέκτης με "προχωρημένες" δυνατότητες είναι ο Commander 6000 IRCI, θα τον βρεις γύρω στα 200Euro, και δέχεται και την κάρτα της νόβα.

Τον patatasat βάλτον στο πατάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το ψάξω κάπως, παίζει να πάρω αυτόν των δέκτη που είπες. Οσο για πιάτο βλέπουμε γιατι δεν έχω ιδέα και πόσο χρήμα θέλει και πόσο κόπο δεν έχω ασχοληθεί με δορυφορικά ποτέ.

 

Αλλα γουστάρω το ΝΒΑ και θέλω γμτ, εννοείτε οτι αν καταφέρω και κάνω τη μαιμουδιά να βλέπω έτσι ΝΒΑ θα αποχαιρετήσω και τη NOVA :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...