Προς το περιεχόμενο

Identify the screenshot - Βρες ποιό παιχνίδι είναι - Topic v1


doitjustdoit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εκεινη την εποχη ηταν πολυ κοντα και ηταν στο τσακ να τα πεταξει τα αλλα δυο εξω. απλα τα ονομα, το χρημα κτλ πεταξαν αυτο εξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορουσε για πολυ..λολ και εγω καμια βδομαδα ειχα ασχοληθει.

Στο θεμα μας.

 

Link

 

edit:δεν ξερω γιατι δεν φανηκε η εικονα..τωρα την εβαλα στο imageshack..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ... για αυτο το θεμα ειναι να απανταμε σε παιχνιδια που ξερουμε και οχι μονο ψαχνουμε στο ιντερνετ! οχι σου λεω! ειναι αλλος τιτλος της σειρας!

 

α και για να μην παρεξηγηθω! φυσικα και η φωτο μου θα μπορουσε να ειναι απο αυτο που εβαλες, απλα τυχαινει να ηταν τοσο τεμπεληδες να μην αλλαξουν το εξωφυλλο! εκτος κι αν μιλαμε για το ιδιο παιχνιδι απλα το εβγαλαν με δυο διαφορετικα ονοματα! τελοσπαντων αντε βρειτε το αλλο ονομα η οτι ειναι τελικα ,να βαλει αλλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ... για αυτο το θεμα ειναι να απανταμε σε παιχνιδια που ξερουμε και οχι μονο ψαχνουμε στο ιντερνετ! οχι σου λεω! ειναι αλλος τιτλος της σειρας!

 

α και για να μην παρεξηγηθω! φυσικα και η φωτο μου θα μπορουσε να ειναι απο αυτο που εβαλες, απλα τυχαινει να ηταν τοσο τεμπεληδες να μην αλλαξουν το εξωφυλλο! εκτος κι αν μιλαμε για το ιδιο παιχνιδι απλα το εβγαλαν με δυο διαφορετικα ονοματα! τελοσπαντων αντε βρειτε το αλλο ονομα η οτι ειναι τελικα ,να βαλει αλλος!

 

βασικα η αληθεια ειναι οτι το ειχα αυτο το παιχνιδι απλα δεν ηξερα οτι εχει αλλη ονομασια

 

λοιπον

 

Brutal: Paws of Fury

Brutal

Brutal: Animal Buranden

Brutal: Above the Claw

Brutal Unleashed

καποιο απο αυτα θα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μην ξεχνάμε ότι και το Fahrenheit είχε βγει σαν Indigo Prophecy στην Αμερική (και άλλο παράδειγμα τα Fatal Frame που εδώ ονομάστηκαν Project Zero). Οπότε ναι, μπορεί το ίδιο game να έχει διάφορα ονόματα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To identify the screenshot δε σημαίνει ότι μιλάμε για ingame screenshots; Aν αρχίσουμε να βάζουμε εικόνες από artwork και κουτιά θα γίνει πανηγύρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...