Προς το περιεχόμενο

Identify the screenshot - Βρες ποιό παιχνίδι είναι - Topic v1


doitjustdoit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ψτ, το δικό μου κοιτάτε!  :devil:

 

Sorry, μπερδεύτηκα γιατί δεν κρατάνε την σειρά κάποιοι. :P

 

Χμ...σαν Company of Heroes μοιάζει, αλλά δεν είναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Moderators

Το έχω βάλει στη λίστα παρακοιλούθησης στο steam εδώ και αρκετό, θα έλεγα καιρό, κυρίως επειδή για κάποιο λόγο μου φέρνει στο μυαλό το αγαπημένο aladdin, αλλά ακόμα δεν έχω επιχειρήσει αγορά επειδή φοβάμαι ότι θα με δυσκολέψει στο χειρισμό του.Και δεν είμαστε σε τέτοιες ηλικίες πλέον για τέτοια πράγματα. ^_^

 

Τέσπα, καινούριο rts όπου οι επιλογές του καθενός και η έκβαση κάθε μάχης έχουν μόνιμη επίδραση στον κόσμο του.Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, αλλά φαίνεται εξαιρετικά ενδιαφέρον.

 

Rise From Your Grave!

 

Κανένα Codename: Panzer; Έψαξα στο Steam τα διάφορα releases αλλά δεν είδα την συγκεκριμένη εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

More hints please, Early Access δεν βρίσκω κάτι και γενικά όσο και να ψάξω, δεν το βρίσκω πουθενά, εκτός αν είναι κανένα multiple time eras και έχει και WW2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι hints να δώκω;Ξέρω κι εγώ;Δυσκολεύομαι να σκεφτώ. Ο τίτλος του αποτελεί μία σύνθετη λέξη στην αγγλική, ταιριάζει με τη θεματολογία του και το ένα συνθετικό της προέρχεται από το ζωικό βασίλειο. Τι άλλο να πω, δεν ξέρω. ^_^

Α, έχει βγει και demo στο steam.Αν και νομίζω αν ψάξετε από το tab των demos στο store δεν εμφανίζεται για κάποιο λόγο. (btw αυτό το βλέπω με πολλά παιχνίδια τελευταία και δεν ξέρω που οφείλεται...)

 

gjoker, ώς το βρήκες εσύ δηλαδή;Είμαι περίεργος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν το ξέρω, το βρήκα (οχι και με τα ποιο τίμια μέσα, στα πλαίσια του thread)

 

Ε οκ, αρκετές φορές δεν το ξέρουμε και το βρίσκουμε. :P

 

Αν βρέθηκε με όχι τίμια μέσα, τότε

reverse image search

;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...