Προς το περιεχόμενο

Identify the screenshot - Βρες ποιό παιχνίδι είναι - Topic v1


doitjustdoit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...το οποίο έκανα back στο Kickstarter πριν 4+ χρόνια, αλλά ακόμα δεν έχω αξιωθεί να παίξω. Τουλάχιστον πρόλαβα να ξανατελειώσω το TLJ και να φτάσω το DF μέχρι τη μέση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικο σου SexBOX. 

 

nzeppos αξιζει πολυ το παιχνιδι , εγω που επαιζα καθε επεισοδιο ξεχωριστα, ειχα μπολικη αγωνια. Μπορεις να το παιξεις μονομιας εσυ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θύμισες...Το είχα πάρει από το pc master που το έδινε δώρο για τα 150 τεύχη του και το έπαιζα στο λάπτοπ της μάνας μου.  :-D

 

χααχαχαχα οπότε κατάλαβες ποιο είναι, και εγώ ετσι το απέκτησα και σε πληροφορώ το εχω ακόμα και το cd και το τεύχος αψεγάδιαστα!! Ήταν η εποχή που η Riva TNT μου ήταν "πολυτέλεια" και μια οθόνη crt Sony Trinitron!!

Λοιπόν μιας και δε λες όνομα ΑΛΛΑ δώσαμε ένα καλό hint για τους άλλους ας δούμε αν μπορούν να θυμηθούν! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δεν το θεωρούμε συμμετοχή αυτό.

Ε σίγουρα, ήταν η εποχή που τα strategy games μεσουρανούσαν στα pc.Και οι crt trinitron κανανε απο 220 χιλιάδες δραχμές και πάνω και θεωρούνταν εξαιρετικές από τον ειδικό τύπο θυμάμαι.Εγώ ακόμα δεν είχα καταφέρει να φτιάξω εντελώς δικό μου, ατομικό pc. Μου πήρε 1-2 χρόνια ακόμα.Πολύ ωραίες εποχές πάντως.Και για το console και για το pc gaming.Για μένα προσωπικά τουλάχιστον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. επειδή τόσες μέρες περιμέναμε έναν Electro Punk Vocalist να έρθει από UK για duet και σήμερα κατεύθασε.... αυτό πάει να πει ότι θα είμαι στούντιο 12 ώρες την ημέρα, όποτε ας πει ο Bigi444444 ποιο είναι και ας βάλει κάποιο. Αν μπω, πω παιχνίδι θα δώσω σε άλλον την θέση μου γιατί δεν προλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...