Προς το περιεχόμενο

Ρολόι?


gatoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γκαντεμιά..ρε παιδιά μου σταμάτησε το ρολόι λογικά απο μπαταρία.θέλω να ρωτήσω το εξής αν το πάω σε έναν τυχαίο ρολογά όταν το ανοίξει θα χαλάσει μετά η στεγανοποιησή του?μπορώ να το πάω κάπου και να μην χαλάσει?η μάρκα είναι D&G.

καλή χρονιά σε όλους μας με υγεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν υπάρχει λόγος να χαλάσει καμιά στεγανοποίηση ... εκτός και άν έχει πέσει στο νερό. Τότε η επισκευή του μπορεί να κοστήσει ακόμα και την μισή τιμή του, όπως οι περισσότερες ηλεκτρονικές συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε έχει χαλάσει η στεγανοποίηση είτε όχι ο ρολογάς θα σου πέι πχ 5 ευρώ για μπαταρία και 15 για στεγανοποίηση.Πάντως τα D&G δεν έχουνε και καμία στεγανοποίηση της προκοπής,μία φορά έκανα το λάθος επειδή ξεχάστηκα να μη το βγάλω σε νερό και πηρε μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι Αθήνα θα πας στον ρολογά στη τελευταία στοά μεταξύ Πανεπιστημίου κ Σταδίου πριν την Ομόνοια. Είναι ο μόνος που γνωρίζω πως έχει κατάλληλο μηχάνημα για στεγανοποίηση κ μέτρηση πίεσης σε bar.

 

 

/sc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ παιδιά για τις πληροφορίες,βασικά δεν έχω μπει ποτε σε νερό με ρολόι και ούτε πρόκειται απλά έτσι για καλό και για κακό με ενδιαφέρει η στεγανοποίηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν υπάρχει λόγος να χαλάσει καμιά στεγανοποίηση ... εκτός και άν έχει πέσει στο νερό. Τότε η επισκευή του μπορεί να κοστήσει ακόμα και την μισή τιμή του, όπως οι περισσότερες ηλεκτρονικές συσκευές.
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...