Προς το περιεχόμενο

I am Back!


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Αρκετά σας άφησα και χαλαρώσατε! Ο ενας και μοναδικός BillDanos επιστρέφει στον πολιτισμό! Η θητεία τελειώνει σιγά σιγά (έχω πάρει τις άδειες μαζεμένες μέχρι την οριστική απόλυση στις αρχές Φεβρουαρίου :roll:) και ξεκίνησα την αποτοξίνωση από ...τα χακί :twisted:

 

Για την ιστορία: 295, 2006ΒΕΣΣΟ, Αεροπορία Στρατού (Πάχη Μεγάρων)

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αεροπορία στρατού; Βύσμα τρελό δηλαδή :mrgreen:

Πέρα από την πλάκα όμως, καλά πέρασες; Γιατί ένας φίλος μου είχε βάλει λυτούς και δεμένους για να πάει εκεί επειδή είχε ακούσει ότι είναι το πιο χαλαρό σώμα στρατού ξηράς, και τελικά έπηξε το λιλάκι του.

Για να λες όμως ότι έχεις κοντά ένα μήνα άδεια απολύσεως, δεν μου ακούγεται και τόσο άσχημο. Εμένα στο πυροβολικό μου δώσανε έξι μέρες, και μάλιστα γύρισα και τέσσερις μέρες πριν απολυθώ για να βοηθήσω στην κατάταξη. Μια μέρα πριν απολυθώ έκανα το περίπολο και την τελευταία μέρα κουβάλαγα ψυγεία.

Καλός πολίτης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αεροπορία στρατού; Βύσμα τρελό δηλαδή :mrgreen:

Πέρα από την πλάκα όμως, καλά πέρασες; Γιατί ένας φίλος μου είχε βάλει λυτούς και δεμένους για να πάει εκεί επειδή είχε ακούσει ότι είναι το πιο χαλαρό σώμα στρατού ξηράς, και τελικά έπηξε το λιλάκι του.

Για να λες όμως ότι έχεις κοντά ένα μήνα άδεια απολύσεως, δεν μου ακούγεται και τόσο άσχημο. Εμένα στο πυροβολικό μου δώσανε έξι μέρες, και μάλιστα γύρισα και τέσσερις μέρες πριν απολυθώ για να βοηθήσω στην κατάταξη. Μια μέρα πριν απολυθώ έκανα το περίπολο και την τελευταία μέρα κουβάλαγα ψυγεία.

Καλός πολίτης!

 

Δεν είναι τυχαίο που το συγκεκριμένο στρατόπεδο χαρακτηρίζεται πλέον ως ...βυσματοπαγίδα! Εντάξει δεν πέρασα και άσχημα αλλά δεν ήταν όπως μου τα λέγανε πριν μπω! :???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...