Προς το περιεχόμενο

ma nane is Da xaker


SCidER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Άμα υπήρχαν ακόμη αλάνες ίσως να ήταν καλύτερα τα πράγματα.Όλη μέρα σπίτι,σχολείο,νετ είναι μεν πιο έγυπνα τα σημερινά παιδιά αλλά όχι και πιο ξύπνια.Πού είναι ρε όπως παλιά που όταν πηγαίναμε στο σπίτι μέτραγε η μάνα μας τις πληγές που είχαμε από τα ΑΛΗΘΙΝΑ παιχνίδια και φρικάριζε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην γειτονιά μου έχουμε αλάνες και βλέπεις τα πιτσιρίκια παίζουν καμιά ώρα ποδόσφαιρο και μετά κάθονται και χαζεύουν στο psp, ή παίζουν με τα κινητά τους ή με τα i-pod (και στα μούτρα τους)!!!

Και μετά σου λένε... μαμούχαλη αυτή η νέα γενιά! Εμ! Τόσα κομπούτερ και πλεηστέσιον... τι να σου κάνει; Ψάχνει να βρει τι φορά κάτω απ'το στενό μπλουζάκι ή το στενό σορτσάκι της η Λάρα και όχι η πιτσιρίκα που τον φλερτάρει ανοίγοντας αυλάκια πάνω-κάτω απ'την περατζάδα μπας και την προσέξει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ γέλιο κ επίσης πολύ βαρετή η πλειοψηφία αυτών (όχι όλοι) που παίζουν συστηματικά Lineage κτλ. Κάθεσαι για καφέ μαζί τους κ είναι να μην αρχίσουν την συζήτηση τουλάχιστον 2 απο αυτούς...

 

Ποιοί δύο; Εγώ κάθε φορά που βγαίνω με ένα παλικάρι αρχίζει και μου τα λέει μόνος του. Με τις ώρες όμως. Κι εγώ να μην καταλαβαίνω τίποτα από αυτά που λέει. Και να του το λέω. Και να με αγνοεί. Και να συνεχίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα αυτο το προβλημα το εχω παρατηρησει σε ολα τα ατομα που ασχολουνται ΦΑΝΑΤΙΚΑ με το pc ειτε το ''σπουδαζουν''.Φυσικα υπαρχουν εξαιρεσεις και δε θελω να ειμαι απολυτος...Αλλα ειναι πολυυυυ κουραστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοί δύο; Εγώ κάθε φορά που βγαίνω με ένα παλικάρι αρχίζει και μου τα λέει μόνος του. Με τις ώρες όμως. Κι εγώ να μην καταλαβαίνω τίποτα από αυτά που λέει. Και να του το λέω. Και να με αγνοεί. Και να συνεχίζει....

 

Νοιώθω τυχερός που στην παρέα μου δεν υπάρχουν καθόλου τέτοια άτομα. Χτυπάει και μεγαλύτερες ηλικίες, ως γνωστόν...

 

***Edit: Πάλι banned o SCidER? Μα που μπλέκει αυτό το παληκάρι συνέχεια...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε παρεα εχει τον "τρελο" του..... αλλος θελει να μιλαει μονο για γκομενες-σχεσεις(ιδιαιτερα το "και καλα" ενδιαφερον εχει ωρες ωρες πολυ πλακα), αλλος μονο για αθλητικα(μονο η ομαδα μου μ@ει τι να μας πει τωρα και ο Νινης κτλ...) , αλλος μονο για ταινιες με τον Ψαλτη-Λεζε-Γαρδελη (νο κομμεντς.... 8)) αλλος για L2 ,WOW (μιλαμε στο σιετζ κερασα πολλα μογκολα ....κτλ) αλλος για πολιτικα ( ελα τωρα που δε μιλατε φασιστοκουμμουνοοικολογοι....) αλλος για αμαξια(κιλλ εμ ολ πλζ:-x ) ..... Αλλιως παιδες να καθομαστε σπιτι η να μη λεμε τπτ μεταξυ μας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθε παρεα εχει τον "τρελο" του..... αλλος θελει να μιλαει μονο για γκομενες-σχεσεις(ιδιαιτερα το "και καλα" ενδιαφερον εχει ωρες ωρες πολυ πλακα), αλλος μονο για αθλητικα(μονο η ομαδα μου μ@ει τι να μας πει τωρα και ο Νινης κτλ...) , αλλος μονο για ταινιες με τον Ψαλτη-Λεζε-Γαρδελη (νο κομμεντς.... 8)) αλλος για L2 ,WOW (μιλαμε στο σιετζ κερασα πολλα μογκολα ....κτλ) αλλος για πολιτικα ( ελα τωρα που δε μιλατε φασιστοκουμμουνοοικολογοι....) αλλος για αμαξια(κιλλ εμ ολ πλζ:-x ) ..... Αλλιως παιδες να καθομαστε σπιτι η να μη λεμε τπτ μεταξυ μας.....

 

Εγω να αγχωθω που εχω περασει απο ολες αυτες τις κατηγοριες?

 

Ρε τρελεα δεν αφηνεις τις θεωριες να παμε κανα Τελη σημερα-αυριο να σκιστουμε στα μπριζολακια?

 

Btw ολα τα θεματα ειναι βαρετα αν δεν μπορεις/δεν θες να συμμετεχεις και ο ιδιος...

Οσο για την ορολογια καθε θεμα εχει την δικια του

 

Αμαξια---> κερασα πολλες κολωνες, στροφαρω, παμε κατω τις αδειες,καρφωσα τριτη και δεν παταγε κατω

 

Αθλητικα----> παλτο, βουλγαροι,βαζελοι,γαυροι, χανουμια

 

Λινειτζ-----> qq mogli, w00t, asap0rz, omg και 3 lol

 

Πολιτικα-----> (δεν θα σχολιασω καν ... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω μονο να μην φαω κανα ban :sad:

 

ban γιατί?έχει ξανασυμβεί αυτό αρκετές φορές! άλλωστε δεν είναι προσβλητικό, απλά αναπαράγεις τα λόγια κάποιου !!! Κ είναι κ θεική ατάκα! :):razz: :razz: :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...