Προς το περιεχόμενο

Αφηστε τα IQ tests κ λυστε αυτο!!!


GI@RG@S

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν φτασεις στο σου lvl πες μου γιατι εχω κολλησει εγς και κατι αλλα παλικαρια!μεχρι εκει το εχεις ανετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 1 χρόνο αργότερα...

Πριν 2-3 χρονια το ειχα βρει,καθομουν εσπαγα το κεφαλι μου κατι νυχτες, δεν θυμαμαι μεχρι που ειχα φτασει...καπου στο 15 level. Ωραιο ηταν παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ας βοηθήσει κάποιος με το 7! Είναι αυτό με το παλιό σχολείο, που δείχνει ένα τραπέζι με ένα περιτύλιγμα (και κάτι για "too new" έχω ακούσει από μερικούς εδώ). Δεν καταλαβαίνω από τι είναι το περιτύλιγμα! Επίσης, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει κανένα πρόγραμμα/site που να κάνει αναγραμματισμό, καθώς όταν είναι πολλά τα γράμματα χάνεσαι... Αυτά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά εγώ στο 5, βάζω στο url χωρίς κενό το όνομα του τραγουδιού που είναι 2 λέξεις

simplesongs

αλλά τπτ! δοκίμασα και αυτό:

simple%20%songs --> με το %20% να αντιπροσωπεύει το κενό στην html αν δε κάνω λάθος

, αλλά τπτ! κανένα hint;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πατήσεις πάνω στο κόκκινο κουμπί του τηλεκοντρόλ. Θα σου βγεί ένα παραθυράκι, που ζητάει Username & Password. Username θα βάλεις "simple" και Password "songs".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oh my goodness!!

 

 

@livewire χου'ζ δε μαν? ---> johny johny (απο πλοκάμι του καρχαρία :P )

 

 

EDIT:

 

βρήκα τελικά το lvl 8->9, αλλά η πουστιά είναι οτι

το 1ο τραγούδι δεν παίζει, στο source code τα βλέπεις και τα 2, αλλά αφου δεν παίζει το ενα με την καμία δεν σκέφτεσαι οτι παλιότερα έπαιζε στη σελίδα το 1ο κομμάτι, τσπ ειπα για να λέει και second song; να κατεβάσω το 2ο μπας και δίνει τπτ ινφο γτ ο jay pack δν υπάρχει, και δν έπαιζε, μετά κοιτούσα και το water transformation και είπα να το κάνω βίντεο, δν πέτυχε ε μετά το έκανα φωτο και πετυχε :P

 

 

@Daredevil 1994 --> το περιτύλιγμα αν το παρατηρήσεις καλύτερα είναι απο γνωστή γαμάτη σοκολάτα :P κόκκινο λογότυπο (έστω και αν δε μπορείς να το διαβάσεις καλα) πάνω σε χρυσό φόντο που είναι το περιτύλιγμα, ποια γνωστή σοκο σου θυμίζει; οταν την βρείς ψάξε στη wikipedia, με γνώμονα πάντα το deutschland :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...