Προς το περιεχόμενο

help paidia! mio 168


BIGDADDY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά βοήθεια. Πριν λίγο καθώς έψαχνα κάτι στο pda μου κόλλησε και του έκανα On/off για να ξεκολλήσει. Αλλά μόλις άνοιξε δεν είχε τα αρχεία μου μέσα και το κυριότερο ούτε το destinator 6 που χρησιμοποιώ. Το pda το είχα πάρει μεταχειρισμένο και δεν μου είχαν δώσει κανένα cd με το πρόγραμμα. Τι να κάνω????

Παιδία όποιος μπορεί ας με βοηθήσει παρακαλώ γιατί το έχω πολύ ανάγκη το pda Μου με το συγκεκριμένο πρόγραμμα για την δουλεία μου.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθεια. Πριν λίγο καθώς έψαχνα κάτι στο pda μου κόλλησε και του έκανα On/off για να ξεκολλήσει. Αλλά μόλις άνοιξε δεν είχε τα αρχεία μου μέσα και το κυριότερο ούτε το destinator 6 που χρησιμοποιώ. Το pda το είχα πάρει μεταχειρισμένο και δεν μου είχαν δώσει κανένα cd με το πρόγραμμα. Τι να κάνω????

Παιδία όποιος μπορεί ας με βοηθήσει παρακαλώ γιατί το έχω πολύ ανάγκη το pda Μου με το συγκεκριμένο πρόγραμμα για την δουλεία μου.

Ευχαριστώ

 

Προφανώς έκανες hard reset και φυσικά έχασες τα προγράμματα που ειχες εγκατεστημένα στη μνήμη του pda !, όχι όμως τα αρχεία που βρισκονται στη κάρτα μνήμης ...

Λύσεις

Βρισκεις το destinator 6.1.1 και το εγκαθιστάς ξανά και βάλε και ένα backup utility like spb backup για να παιρνεις backup των προγραμμάτων σου και να μην έχεις πρόβλημα..:grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ακριβως... Πρεπει να κανεις επανεγκατασταση.. αν το χρησιμοποιεις το προγραμμα, μπορεις να το αγορασεις (περιπου 160 ευρα) και να εχεις υποστηριξη και δωρεαν αναβαθμισεις χαρτων (αλλα και του ιδιου του προγραμματος)... αλλιως 'ζητησε' το απο το 'θειο'...

 

Την εταιρεια που προωθει το destinator τη βρισκεις στο http://www.ngi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...