Προς το περιεχόμενο

Θερμοκρασίες


~JIM~

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου συμβαίνει κάτι που δε το θεωρώ λογικό.Στο ΒIOS, στη σχετική ένδειξη για τη θερμοκρασία βλέπω ότι ο επεξεργαστής μου βρίσκεται γύρω στους 75 βαθμούς ενώ στα windows ένα πρόγραμμα που ήταν μαζί με τη μητρική μου δείχνει γύρω στους 50 βαθμούς.Ποιό απ'τα δύο να "πιστέψω";<P>Μερικές διευκρινίσεις:<P>α) Ο υπολογιστής μου δεν παρουσιάζει αστάθεια <P>β)Έχω βάλει ακριβώς πάνω απ' τον επεξεργαστή μου(Slot 1)ένα δυνατό ανεμιστηράκι 2,6W<P>Βασίζομαι στη βοηθειά σας.<P>~JIM~<p>[This message has been edited by ~JIM~ (edited 10-03-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by ~JIM~:<BR><B>Μου συμβαίνει κάτι που δε το θεωρώ λογικό.Στο ΒIOS, στη σχετική ένδειξη για τη θερμοκρασία βλέπω ότι ο επεξεργαστής μου βρίσκεται γύρω στους 75 βαθμούς ενώ στα windows ένα πρόγραμμα που ήταν μαζί με τη μητρική μου δείχνει γύρω στους 50 βαθμούς.Ποιό απ'τα δύο να "πιστέψω";<P>Μερικές διευκρινίσεις:<P>α) Ο υπολογιστής μου δεν παρουσιάζει αστάθεια <P>β)Έχω βάλει ακριβώς πάνω απ' τον επεξεργαστή μου(Slot 1)ένα δυνατό ανεμιστηράκι 2,6W<P>Βασίζομαι στη βοηθειά σας.<P>~JIM~<P>[This message has been edited by ~JIM~ (edited 10-03-2001).]</B><HR></BLOCKQUOTE><P>Kanena! Bale ena aplo 8ermometro mesa sto pc sou, doulepse to ligo, kai des 8ermokrasia! smile.gif<P>Plaka kano, sini8os logiki ine i timi 8ermokrasias tou m\b, tora stin periptosi sou den ksero!<BR><P>------------------<BR>Filika,<BR>Giannis<P><B>ΠΡΟΣΟΧΗ!!!</FONT c></B><BR><B>Πρόσεξε τι θα απαντήσεις!</B><BR><B>Οι μ*λ*κ*ες <u>επιστρέφονται!</u></B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...