Προς το περιεχόμενο

Eve Online


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα οι αποστασεις στο παιχνιδι ειναι τεραστιες.

αν πρεπει να παω καπου ας πουμε 7 jumps μακρια προλαβαινω να ψησω καφε,να κανω μπανιο και ακομα θα πηγαινει. δε γινεται να παει πιο γρηγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν παίζω WoW, αλλά ξέρω τι εννοείς. :)

 

Ε, σε κάθε MMO, εκτός από αυτά που έχουν teleport σε μέρη που έχεις επισκεφτεί, όταν πας από εδώ - εκεί, τότε έχεις περπάτημα/πέταγμα για κάμποση ώρα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο με τα skill ειναι πολυ σπασιμο.ειμαι τωρα μια μερα και περιμενω να τελειωσει για να αλλαξω σκαφος και ειναι και αρχη.Βλεπω για μεγαλα σκαφη τα skills τους θελουν κατι μηνες train

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίζω EVE εδώ και περίπου ένα μήνα και πραγματικά μου αρέσει πάρα πολύ....

 

Αν και εχθές το corp μου μετακόμισε σε low sec περιοχή και μάλλον θα πρέπει να ψάξω για καινούργιο corp....

 

Το παιχνίδι έχει ΠΟΛΥ ψάξιμο και δεν είναι για μικρά παιδιά (πράγμα που για μένα είναι σημαντικό!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ συνεχίζω να λέω ότι το συγκεκριμένο σου ρουφάει την ψυχή (με την καλή έννοια, αλλά επειδή θα κόλλαγα για καλά, έπαιξα μόνο το trial). :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παίζω EVE εδώ και περίπου ένα μήνα και πραγματικά μου αρέσει πάρα πολύ....

 

Αν και εχθές το corp μου μετακόμισε σε low sec περιοχή και μάλλον θα πρέπει να ψάξω για καινούργιο corp....

 

Το παιχνίδι έχει ΠΟΛΥ ψάξιμο και δεν είναι για μικρά παιδιά (πράγμα που για μένα είναι σημαντικό!)

 

Να μην αλλάξεις corp. Τώρα που είσαι νέος καλό θα είναι να συνηθίσεις να είσαι προσεκτικός και πως να κινείσαι σε low-sec. Οι απώλειες που μπορεί να έχεις τώρα είναι πολύ μικρές συγκριτικά με αυτές που θα έχεις στο μέλλον (και θα πονάνε λιγότερο).

 

Μια φιλική συμβουλή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους καινούργιους. Δεν υπάρχει λόγος να αλλάζετε περιοχές συνέχεια. Βρείτε έναν σταθμό που σας δίνει καλά quest και λιώστε τα εκεί. Μετά όταν φτιάξετε κάποιο καλό σκάφος μπορείτε να μετακομίσετε στις μη ελεγχόμενες και επικύνδηνες περιοχές που εκεί είναι το επίκεντρο του παιχνιδιού. Για τα quest να προσέχετε να τα τελειώνετε όλα και αν κάποιο βλέπετε ότι δεν θα μπορέσετε να το τελείωσετε απλά μην το πέρνετε γιατί θα σας χαλάσει η φήμη με συγκεκριμένους agent και οργανισμούς. Τέλος το eve online δεν είναι ακριβώς game αλλά εξομοιωτής ζωής :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο προσπαθω να κανω chek,αλλα δυστυχως τα skills και parts για το σκαφος μου ειναι πολυ πιο φτηνα μακρκια απο αυτον τον σταθμο οποτε αναγκαζομαι να πηγαινω και να τα αγοραζω απο εκει. δυστυχως δεν εχει courier service το eve!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...