Προς το περιεχόμενο

Mio P550 ή iPAQ rx5710?


Christos19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαι τα δύο θα συνδυαστούν με destinator pn (οι τιμές αντίστοιχα είναι 549 και 539€). Οι διαφορές που εντόπισα είναι ότι το Mio έχει wi-fi ενώ το ipaq έχει μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη (1 giga έναντι 128 mb).

Eπίσης το Mio έχει Samsung 2440 400MHz, ενώ το iPAQ έχει επεξεργαστή Samsung SC32442 400 MHz. Ποια η διαφορά των δύο επεξεργαστών?

Τι προτείνετε γενικότερα?

Τhaaanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειχα παλαιοτερα το MIO 168 εχω να πω οτι δεν ειναι καλο ουτε σαν PDA ουτε σαν GPS. Ηθελε εξωτερικη κεραια για να εχεις παντα τουλαχιστον 4 δορυφορους που χρειαζονται ωστε να μην χανει το στιγμα. Σαν PDA απο την αλλη ειναι και τα 2 πολυ αργα για τα λεφτα που στοιχιζουν. Εγω μετα την πωληση του MIO πηρα το κορυφαιο PDA DELL AXIM X50v και ενα bluetooth GPS 32 καναλιων με ευαισθησια -159dBm!!! και με συνολικο κοστος 590 ευρω. Ενα θα πω καμια σχεση με οτιδηποτε αλλο εχω δει και εχω δοκιμασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα το HP :)

 

Και καλα εκανες!ΚΑι εγω το εχω 1 μηνα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος ουτε κολληματα ουτε τπτ

 

εγώ παίδες ήθελα να ρωτήσω τι παίζει από άποψη φωτογραφικής στα PDA

επειδή πιστεύω ότι το επόμενο κινητό μου θα είναι τέτοιο.

 

Δεν θα σου συνηστουσα να παρεις κατι που να εχει τοσα πραγματα μαζι γιατι σιγουρα οσες περισσοτερες χρησεις εχει κατι τοσο "χανει"καπου σε σχεση με τα υπολοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...