Προς το περιεχόμενο

katerelos.gr Εντυπωσεις κανεις????


pc_admin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδα το http://www.katerelos.gr με πολυ καλες τιμες

Εχει ψωνισει καποιος να πει εντυπώσεις????

Ειδα οτι οι τιμες ειναι super αλλα φοβαμαι μην βγει μουφα και χασω τα λεφτα μου...

Υ.Γ. ειμαι απο επαρχια και σκεφτομαι να παραγγειλω απο εκει με αντικαταβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει εγώ με αντικαταβολή, και ήταν μια χαρά. Πολύ εξυπηρετικός. Θυμάμαι επειδή είχε εξαντληθεί η κάρτα μνήμης που είχα παραγγείλει, με είχε πάρει τηλέφωνο και μου έκανε και σκόντο στο τέλος για την αμέσως καλύτερη κάρτα που πήρα τελικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από τα καλύτερα της Ελληνικής Αγοράς. Για περισσότερα ψάξου στο http://www.dpgr.gr που είναι το καλύτερο ελληνικό site για digital (και analog) photography.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα αρκετα πραγματα απο εκει και παντα αψογοι.Οι υπαληλοι στο τηλεφωνο μαλιστα σου κανουν και προτασεις για κατι καλυτερο σε ποιοτητα, τιμη κ.λ.π.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις καποιο παράδειγμα προιόντος και τιμής, που αλλου το βρηκες και με τι τιμη, για να καταλάβω ποιες ειναι οι "σουπερ τιμες" ?

 

Εγω οταν εψαχνα ψηφιακή και μνημη, τα βρήκα (στα site) πιο φτηνά σε αλλα καταστήματα.

Βεβαια, οταν παρεις τηλεφωνο δεν την εχουν ολοι ετοιμοπαράδοτη, και μπορει να παρεις μια μικρή έκπτωση.

 

Τελικα αγόρασα απο Κατερέλο (τη μηχανή. Μνημες πουλανε παντού και φτηνότερα)

επειδή μου φάνηκαν καλοί/σοβαροί και στο site (μερικα σαιτ απλα δεν δουλευουν οταν φτάσεις στο checkout), και στο τηλέφωνο, και ειχα διαβασει καλές εντυπώσεις στο dpgr.gr

Δεν ειχα καποιο πρόβλημα,

 

Οπωσδηποτε πάρε τηλέφωνο πριν, π.χ. για χρόνο παράδοσης και τιμή, αν γινεται κατι καλυτερο. μην αρκεστεις σε μια ηλεκτρονική παραγγελία, και διευκρίνισε τι γινεται αν χαλασει η μηχανη. Τη στελνεις καταστημα και φροντιζουν αυτοι, ή εχεις να κανεις μόνος σου με την αντιπροσωπεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παρει 3 φωτογραφικές μηχανές απο εκεί και έχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος.Καλό είναι να πας από το μαγαζί κιόλας να δεις και απο κοντά τη μηχανή που πιθανόν να θες να αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην e-shopηθεί κι αυτός με την πελατεία... btw έστειλα mail στο e-shop πριν μερικές μέρες και ακόμα περιμένω...

 

to e-shop oxi mono den apantaei sta e-mail (enw isxyrizontai to antitheto), alla osa e-mail exw steilei sto tmhma service erxontai pisw giati to mailbox den yparxei!!! eipa mhpws to ekleisan, alla kai apo e-shop point mou systhsan na epikoinwnhsw me to service tous sthn idia dieythynsh opote vevaiwthika oti einai kafroi...

pragmati o katerelos se eksyphretei kai me to thlefwno kai sigoura den se ksepetaei, kai an prepei na to kanei tha to kanei poly eygenika:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...