Προς το περιεχόμενο

ISDN και τοποθέτηση netmod


~JIM~

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι σοβαρά την αναβάθμιση της γραμμής μου σε ISDN και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν το netmod το τοποθετεί ο ΟΤΕ σε όποια πρίζα τηλεφώνου θέλω εγώ.Θα ήθελα δηλάδη να το έχω κοντά στον υπολογιστή μου για να το χρησιμοποιώ και σα modem.Αυτό γίνεται ή θα τοποθετηθεί στην καταλληλότερη θέση μέσα στο σπίτι;<P>Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τη βοήθειά σας.<P><BR>~JIM~<p>[This message has been edited by ~JIM~ (edited 21-03-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

emena hrthan kai to ebalan opou thelo.. kai fash eixe.. rwtw.. <BR>- tora tha eimai kai internet kai tha milo sto thelfono, e??<BR>- oxi prepei na exeis 2 grammes, leei..<BR>- kala as mhn ginetai ayto me isdn kai tha sas kraxw to kefali.., leo<BR>kai de milise.. kai fysika toso asxetoi pou einai pali lathos mou eipan.. to hxera dhladh.. an den eixa double line ixe na ginei ths poutanas..kai pios xerei ti paramyhtia tha elegan.. tora allaxan oi isdn grammes..lol<BR>filika<BR>major_K<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pantos h kaliterh thesi einai na mpei sthn proth mpriza toy gia na mporeis na doseis thn mia analogiki exodo toy netmod kai stis ipolipes mprizes toy spitioy opote den tha exeis kai problhma na baleis tilefoniki siskeyh se kapia allh thesi sto spiti.<P>------------------<BR>Filika <BR><B> [email protected] </FONT c></B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακου φίλε JIM...<BR>Το netmod το τοποθετούν σε όποια πρίζα θες εσύ.Καλό είναι να είναι κοντά στο PC για να το συνδέσεις στην com και να μην ψάχνεις για μακρύ καλώδιο.Όσο για τις 2 γραμμές ένα θα σου πω:είμουν στο internet,μίλαγα στο τηλέφωνο και με κάλεσε κάποιος.Μου έκανε τον ήχο της αναμονής στο ακουστικό και στην οθόνη μου έβγαλε και το νούμερο αυτου που με καλούσε(έχω και ISDN τηλέφωνικη συσκευή).Πιστεύω ότι η ISDN αυτή τη στιγμή είναι ότι καλύτερο και ειδικά επειδή οι τιμές πέφτουν συνεχώς.<P>------------------<BR>Born in lust,turn to dust<BR>Born in sin,come on in...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...